ПРАЗЬКА ОСІНЬ. ПОДОРОЖ ДО ЧЕХІЇ ТА НІМЕЧЧИНИ 27.10.2018

27.10.2018

 

 

 

 

 

ПРАЗЬКА ОСІНЬ. ПОДОРОЖ ДО ЧЕХІЇ ТА НІМЕЧЧИНИ

1-й день.Збір групи в 05.00. Розміщення в автобус євро класу. Місця   розписані згідно попереднього запису. Виїзд з м. Тернопіль. Проходження Україно – Польського кордону. Переїзд територією Польщі. Зупинка на обід в околиці Кракова. Переїзд в Прагу (Чехія). Поселення в готелі. Ніч в готелі.

2-й день. Сніданок. Вільний день в Празі. Прогулянка Старим Містом Прага та Празьким Градом.  Вільний час. Пішохідна екскурсія “Прага – місто легенд” – вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця. … Всього й не перелічити! Усю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима … 

Повернення в готель. Ніч в готелі.

3-й день. Сніданок. Виїзд в Дрезден (Німеччина). Прогулянка Старим Містом. Відвідуємо Дрезденську Картинну Галерею. Колись маленьке слов’янське рибальське селище Дреждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
Знайомство з містом розпочнеться з прогулянки СТАРОЮ ЧАСТИНОЮ ДРЕЗДЕНА.  Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи» та звичайно ДРЕЗДЕНСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ.

Виїзд в Польщу (Вроцлав) близько 20.00.

4-й день. Ранкове прибуття в околиці Кракова у містечко Велічка. Пропонуємо відвідати  “Соляні Копальні Велічки” – найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев’ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старовинних легенд, а оригінальна техніка і інструмент – дають можливість відчути чудову силу природи!

12.00 – Виїзд в Україну. Прибуття в Тернопіль.

 

Вартість складає 130 Є.

У вартість входить:

  • переїзд автобусом Євро класу по маршруту.
  • супровід гіда-керівника групи.
  • 2 ночі в готелях з сніданками.
  • напої в автобусі (вода).
  • подарунок від фірми-організатора, сувеніри-магніти.
  • оглядова екскурсії в Старому місті Прага та Дрездені.

 

 

Print Friendly