Свята Земля 26.09.2019

ВИЛІТ 26.09.201 р.Б.

 

 

 

 

Свята Земля

ПАЛОМНИЦТВО

Ісус кличе сюди кожного!    

 «Не бійтеся! Скажіть моїм братам, щоб ішли до Галілеї – там вони побачать Мене!»   Матв. 28:10

Ми відвідаємо:  Вифлеєм, ЄРУСАЛИМ, р. Йордан, Єрихон, Кана Галилейська,

Табха, гора Блаженств, Капернаум, Галилейське озеро,  Гора Фавор, Тель авів – Яффо.

 

1 день:

Зустріч паломників в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернопіль. Організований трансфер в аеропорт м. Вінниці.

Виліт до Тель – Авіву. Приліт в Міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переїзд до м. Вифлеєм.  Розміщення в готелі. Вечеря. Нічліг.

2 день:

Християнська Галілея, Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Церква Архангела Гавриїла. Свята річка Йордан, гора Фавор. Сніданок. Виселення з готелю. Гора Фавор – місце Преображення Господнього. Табха – храм примноження хлібів і риб. Гора Блаженств. Капернаум – місто Ісуса. Церква дванадцяти Апостолів. Галілейське озеро. Факультативно – обід з рибою Св.Петра (20 – 25 $ з особи). Йордан – місце хрещення Ісуса, омовіння в водах Йордана з Благословінням. Переїзд до Вифлеєму. Розміщення у готелі. Вечеря. Нічліг.

3 день:

Вифлеєм та Єрусалим. Сніданок. Храм Різдва Христового. Каплиця Св. Олени. Молочний грот. Поле пастушків. Переїзд з Вифлеєму у Єрусалим. Оливна гора. Місце Вознесіння Господнього. Монастир «Pater noster» («Отче наш»). Панорама Єрусалиму. Церква «Dominus Flevit» («Сльоза Господа»). Храм Марії Магдалини («Золоті Куполи»), «Церква Всіх Націй». Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

4 день:

Єрихон, монастирі Іудейської пустелі, Мертве море. Сніданок. Монастир св. Герасима. Єрихон. Наскельний Монастир «Спокус». (З зовні). Відпочинок на Мертвому морі з обідом та відвіданням магазину косметики Мертвого моря. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

5 день:

Сніданок. ЄРУСАЛИМ: Гора Сіон. Світлиця Тайної Вечері – місце сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Дорміціон (Бенедиктинський монастир).  Вечеря. Нічліг.

6 день:

Сніданок. ЄРУСАЛИМ: Місце Успіння Богородиці.Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього (Голгофа, камінь помазання, Гріб Господній). Стіна Плачу. Вечеря. Нічліг.

7 день:

Єрусалим. Тель-Авів. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Виліт. Прибуття до України.

Повернення в Тернопіль.

 

ПОЖЕРТВА НА ОРГАНІЗАЦІЮ ПАЛОМНИЦТВА СКЛАДАЄ  595 $

 

У вартість входить: Супровід священика; Авіапереліт; Всі трансфери згідно програми; Проживання  6 ночей зі сніданками та вечерями;  Екскурсії згідно програми; Дипломований гід та супроводжуючий.

У вартість не входить: Вхідні квитки згідно з програмою та чайові водієві і гідові (50 $ від особи); медичне страхування; Факультативні програми:Обід з рибою Св. Петра (20 – 25 $ від особи)

Print Friendly