ШОП ТУР В АВСТРІЮ ТА УГОРЩИНУ 28.01.2019

28.01.2019

 

 

 

 

 ШОП ТУР В АВСТРІЮ ТА УГОРЩИНУ

 

1 день – Виїзд з Тернополя 17.00. Зупинка на вечерю в закарпатті. Перетин кордону з Угорщиною.

2 день – Прибуття в Будапешт. Поселення в готелі/апартаментах відпочинок з дороги. Вільний день в Будапешті. Пропонуємо відвідання термального комплексу Сечені http://ru.szechenyifurdo.hu/ Ніч в готелі/апартаментах.

3 день – Сніданок. Екскурсія в Естергом та Сентедре.

Сентедре – маленьке акуратне православне містечко в Угорщині. Славиться безліччю музеїв серед яких виділяються два: марципана і вина. Музей вин – це великі погреби з можливістю попробувати їх вина і солодка експозиція кондитера Кароя Сабо – це скульптури, картини і замки, зроблені з цукру і марципану. А ще в Сентедре симпатичні вулички і хатинки, по яким приємно погуляти, безліч красивих церков і кондитерських з свіжою випічкою.

Естергом – це релігійний центр Угорщини. Тут знаходиться головний кафедральний собор Угорщини – Базиліка Святого Альберта і резиденція голови угорської церкви – архиєпископа Естергомського. Базиліка нагадує ватиканський собор Сан-Петро, де також можна вийти на оглядовий майданчик під куполом і милуватися дунайськими краєвидами.

Хто бажає шопінг можна відвідати Прим’єр аутлет https://www.premieroutlet.hu/en/foreign-languages/ Ніч в готелі/апартаментах.

4 день – Сніданок. Виїзд в Австрію. Відвідання Parndorf fashion outlet https://parndorffashionoutlet.com/ru/ Ніч в готелі/апартаментах в околиці Parndorf fashion outle.

5 день – Сніданок Відвідання Parndorf fashion outlet https://parndorffashionoutlet.com/ru/ Ніч в готелі/апартаментах в околиці Parndorf fashion outle.

6 день – Сніданок. Виїзд в Україну.

 

Вартість програми 155 є.

У вартість входить:
  • проїзд по маршруту Тернопіль – Будапешт – Відень – Тернопіль.
  • 4 ночі в готелі/апартаментах.
  • оглядова екскурсія у Будапешті.
  • Супровід керівника групи.
  • Допомога в відшкодуванні Tax Free.

Комфортабельний мікроавтобус  VW T5  забере та доставить Вас до Вашої домівки !!!

 

Вдалого шопінгу !!!

Excited Shopping Woman