ДУНАЙСЬКІ ПРИГОДИ 25.05.2018

25.05.2018

 

 

 

 

ДУНАЙСЬКІ ПРИГОДИ 

БУДАПЕШТ-ВІДЕНЬ

1-й день. Збір групи в 21.00. Розміщення в автобус євро класу. Місця в автобусі розписані згідно попереднього запису. Перетин Україно – Угорського кордону. Переїзд в м. Будапешт.

 2-й день. Ранкове прибуття в Будапешт. Сніданок. 

  Переїзд в критий аквапарк та термальні басейни «Aquaworld». Тут є басейни і трампліни для стрибків в воду, басейн з штучними хвилями, найрізноманітніші гірки… розважайся до схочу! http://www.aquaworldresort.hu/ru Відпочинок. 

Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті.

Обідо-вечеря.

Нас запрошує до себе в гості бурий ведмідь Крістоф, кумедні мавпочки, кольорові папуги, павільйон з екзотичними метеликами, загін зі слонами, лінивці, пінгвіни з Магадаскару і багато інших тварин. На території Будапештського зоопарку також функціонує міні-зоопарк домашніх тварин, де у вольєрах можна погратись з вівцями та козами… для бажаючих відкритий дитячий майданчик. Рекомендуємо відвідати акванаріум, який знаходиться на території цього величного і незабутнього світу тварин. Відпочинок та фотосесія. Час на вечерю. Ніч в готелі.

3-й день. Сніданок. Виїзд в Австрію. Почнемо знайомство з столицею Австрії – Віднем з автобусної екскурсії центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам’ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту,  колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.  Запрошуємо дітей та дорослих в парк розваг ПРАТЕР – найбільший в Австрії парк розваг для дітей і дорослих, відкритий аж у XVIII столітті. Одне з його чудес – чарівний Basilophon: шепне в нього пару фраз, і вас почують на іншому кінці величезного парку. Також на території представлені всі можливі види розваг: американські гірки, «печери страху», ігрові зали, тири тощо. http://www.prater.at/

 

Верічній виїзд в Будапешт. Повернення в готель. Ніч в готелі.

4-й день. Сніданок. Виїзд з готелю. Переїзд в Мішкольц. 

Відвідаємо курорт Мішкольц-Тапольца, де атмосфера створює чудовий настрій для прийому водних процедур, де отримаємо неймовірний заряд бадьорості та енергії на цілий день! Релаксація в печерній купальні з різними світловими ефектами та розвагами! http://www.thermal.hu/miskolc-tapolca/index.htm

На вибір групи пропонуємо відвідати Зоопарк в місті Ньїредьгаза http://www.sostozoo.hu/

Обідо-вечеря.

В 15.00 – виїзд до  Угорсько – Українського кордону. Перетин кордону. Прибуття в Україну. 

5-й день. Ранкове прибуття в Тернопіль.

 

 

Вартість програми 195 Є.  Виїзд заплановано на 25 травня 2018 року.

 

У вартість включено:

  • переїзд автобусом VIP класу по програмі
  • оглядові автобусні екскурсії в містах Будапешт та Відень
  • вхідні квитки в Aquaworld, Будапештський зоопарк, термали Мішкольц
  • харчування, що описано впрограмі
  • супровід гіда – керівника групи
Print Friendly