Відпочинок на вихідні Словаччина 16.11.2019

16.11.2019

 

 

 

 

Відпочинок  на вихідні Словаччина

Ліптовський Мікулаш Ясна – Бешенева Кошице

1 день. 6.00 – збір групи . Виїзд з Тернополя. Зупинка на сніданок в Українських Карпатах. Перетин Україно-Словацького кордону. Переїзд в м Ліптовський Мікулаш. Оглядова екскурсія. Вільний час. Поселення в готель.

Ночівля.

2 день 9:00 – Переїзд в Татраландію  -громадний комплекс з діючих круглий рік ареалів водних розваг в Словаччині, Чехії та Польщі – «Aquapark Tatralandia». Водне блаженство для кожного. https://www.tatralandia.sk/en/  . Повернення в Ліптовський Мікулаш. Тематичне заняття англійською для дітей та їх батьків… ігри, квести, розваги… Ночівля.

 

3 день. 9:00 – Переїзд в Бешенева. Термальний курорт Бешенева пропонує відпочинок на протязі цілого року у відкритих басейнах з геотермальної водою і водними атракціонами, у критих басейнах з чистою Водою з підігрівом, і звичайно Веллнесс центр і Релaкс Центр. Підходить для всіх вікових груп. https://www.besenova.com/en/

Повернення в Ліптовський Мікулаш. Тематичне заняття англійською для дітей та їх батьків… ігри, квести, розваги… 

Факультативно пропонуємо відвідати Ясну. Відпочинок в горах в національному заповіднику – ЯСНА.  Курорти Татр привабливі поєднанням гідного сервісу й прийнятних цін. Добре розвинена інфраструктура. До послуг гостей – криті та відкриті басейни, тринажерні зали, прокат лижного спорядження, дискотеки, ресторани, бари.  Словацька традиційна кухня задовольнить справжніх гурманів, до того ж різноманітність страв вдало поєднується з їх ціною. Відкрийте для себе своєрідність словацької кухні і пивоварні традиції Чехії. Ночівля.

4 день  Виселення з готелю. Переїзд в м Кошице – друге за величиною місто Словаччини. Місто Кошице був обраний культурною столицею Європи 2013 року. Ви побачите всі головні визначні пам’ятки історичного центру міста: собор Св. Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю Св. Михайла, готичну вежу дзвінницю Св. Урбана, чумну колону, знаменитий оперний театр , міську Ратушу, костел Єзуїтів, романську церкву. Вільний час для шопінгу. Повернення на Україну.

 

Вартість програми – 155 Є/ос.

 

Print Friendly