Термали у Словаччині 6.03.2020

06.03.2020

 

 

 

 

Термали у  Словаччина

Ліптовський Мікулаш Ясна – Бешенева Кошице

1 день. 17.00 – збір групи . Виїзд з Тернополя. Зупинка на ночівлю в Українських Карпатах Поселення в готель.

Ночівля.

2 день Сеіданок. Перетин Україно – Словацького кордону. Переїзд в м. Ліптовський Мікулаш.  Пропонуємо відвідати Розважальномутермальний комплекс «Татраландія» Аквапарк Татраландія є найбільшим аквапарком у Словаччині і одним із найбільших у Центральній Європі. Знаходиться за 2 кілометри на північно-захід від центру Ліптовського Мікулашу, на північному березі водосховища Ліптовська Мара. Побудований на термальному джерелі, з якого б’є вода з глибини понад 2,5 кілометри з постійною температурою 60,7 градусів Цельсія.На території аквапарку є тринадцять басейнів, вісім з них працюють круглорічно, три з яких – повністю критих. Температура води в басейнах різна, максимум до 38 градусів Цельсія. У А.Т. є 29 водних гірок, 9 з яких працюють круглорічно. https://www.tatralandia.sk/en/  . Повернення в Ліптовський Мікулаш.  Ночівля.

 

3 день. Сніданок. Пропонуємо відвідати Ясну. Відпочинок в горах в національному заповіднику – ЯСНА. Курорти Татр привабливі поєднанням гідного сервісу й прийнятних цін. Добре розвинена інфраструктура.
Термальний курорт Бешенева пропонує відпочинок на протязі цілого року у відкритих басейнах з геотермальної водою і водними атракціонами, у критих басейнах з чистою Водою з підігрівом, і звичайно Веллнесс центр і Релaкс Центр. Підходить для всіх вікових груп. https://www.besenova.com/en/

 Ночівля.

4 день  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м Кошице – друге за величиною місто Словаччини. Місто Кошице був обраний культурною столицею Європи 2013 року. Ви побачите всі головні визначні пам’ятки історичного центру міста: собор Св. Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю Св.Михайла, готичну вежу дзвінницю Св. Урбана, чумну колону, знаменитий оперний театр , міську Ратушу, костел Єзуїтів, романську церкву. Вільний час для шопінгу. Повернення на Україну.

 

У вартість входить:

  • проїзд по Маршруту: Тернопіль – Ясна – Ліптовський Мікулаш – Ясна – Бешенева – Кошіце – Тернопіль
  • 3 ночі в готелях на сніданках.   
  • мед.страхівка       
  • прохолоджуючі напої в дорозі

Вартість на 1 особу – 139 Є.

 

Print Friendly, PDF & Email