РІЗДВЯНИЙ ШОП ТУР В НІМЕЧЧИНУ 09.01.2019

09.01.2019

 

 

 

 

РІЗДВЯНИЙ ШОП ТУР В НІМЕЧЧИНУ

У ПРОГРАМІ : КРАКІВ, ДРЕЗДЕН, ВРОЦЛАВ

1-й день. Збір групи в 05.00. Розміщення в бус .  Переїзд до Україно Польського кордону. Перетин кордону. Переїзд в Краків. Шопінг в FACTORY OUTLET KRAKOW http://krakow.factory.pl/pl/node/11465

Переїзд на ночівлю в транзитний готель/апартаменти. в готелі. Поселення.  Відпочинок з дороги.

2-й день. Сніданок. Ранковий виїзд в Дрезден. Колись маленьке слов’янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
Знайомство з містом розпочнеться з прогулянки СТАРОЮ ЧАСТИНОЮ СВЯТКОВО ПРИКРАШЕНОГО  ДРЕЗДЕНА.  Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи» та звичайно ДРЕЗДЕНСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ. 

ШОПІНГ в CENTRUM GALERIE DRESDEN https://centrum-galerie-dresden.klepierre.de/ . Повернення в готель/апартаменти. Ночівля.

 

dresden1

3 -й день. Сніданок. Ранковий виїзд Вроцлав. Місто є одним з і найстаріших міст Польщі. Розташований на обох берегах Одри і декількох островах, з’єднаних приблизно 220 мостами.

Цікаво відвідати ринкову площу на якій знаходиться перлина місцевої архітектури –  міська ратуша., на якій розташовані музей мистецтва і казначейство, а також Тумський острів, найдавніша частина Вроцлава, знаменитий католицьким кафедральним собором святого Іоанна Хрестителя (перший готичний храм на території Польщі). Вроцлавські гноми. Бронзові статуетки, встановлювані у Вроцлаві з 2001 року.

Рацлавицька панорама. Розміщується в ротонді недалеко від Ринкової площі.  Картина довжиною 114 м і висотою 15 м оперізує коло діаметром 38 м. На монументальному полотні зображено бій польських повстанців під Рацлавицями з російськими військами, яке відбулося 4 квітня 1794 року.

 

Після обіду виїзд в Україну.

 

Вартість програми  135 Є. /особа

Print Friendly