БАЛТИКА ТА СКАНДИНАВІЯ 23.09.2018

23.09.2018

 

 

 

 

 БАЛТИКА ТА СКАНДИНАВІЯ

ТЕРНОПІЛЬ  – ВІЛЬНЮС – ТАЛЛІНН –

 – РИГА – ГЕЛЬСІНКІ – СТОКГОЛЬМ –

ТЕРНОПІЛЬ

 1 день. ВИЇЗД

Виїзд з Чернівців/ Тернополя 20.00. Комфортабельний автобус Європейського стандарту  Євро 5. Місця розписані згідно попереднього запису. Переїзд територією України. Зупинка на вечерю. Переїзд кордону. Транзит через територію Білорусії та Литви.

2 день. Прибуття в Литву Вільнюс. Поселення в готелі. Відпочинок з дороги. Культурна програма в Старому Місті. Вільний час. Вільнюс розташований на південному сході Литви при впадінні річки Вільня в річку Няріс та є найбільшим містом Литви. Тут розташована Замкова гора, увінчана баштою Гедимінаса, яка залишилася від укріплень Верхнього замку і вважається символом міста. На даху вежі влаштовано оглядовий майданчик, із якого відкривається панорама Старого міста й долини річки Вільні. Біля підніжжя Замкової гори розташована Кафедральна площа з пам’ятником князю Гедимінасу, Кафедральним собором Святого Станіслава та Святого Владислава та дзвіницею. Найбільший і найскладніший архітектурний ансамбль міста – комплекс Вільнюського університету, який складається з 13 будівель у кілька корпусів, включаючи костел Св. Іоанна, дзвіницю та 13 двориків.  Ніч в готелі. 

3 день.

Сніданок. Виїзд в Естонію. Прибуття в Таллінн. Культурна програма в Старому Місті. Дегустація місцевої кухні. Прогулянка набережною. Фотосесія. Поселення в готелі. Ніч в готелі.

 

4 день.   Ранковий виїзд в порт. Реєстрація на паром. Морська подорож в Фінляндію (Гельсінкі). Вільний день в Гельсінкі.Прогулянка портовою частиною міста. Прогулянка центральною частиною міста. Дегустація місцевої кухні. Пропонуємо рибний ресторан (факультативно). Вільний час. Фотосесія. Реєстрація на корабель. Подорож у Швецію на круїзному кораблику. Для себе ви знайдете прекрасну можливість добре відпочити, користуючись інфраструктурою: Диско, ресторани, концертні зали, сауна, дюті фрі шопс. Вартість туру передбачає поселення на кораблі в каютах по 4 особи (WC i Shower)

5 день.   Сніданок на кораблі (факультативно, але є можливість включити у вартість туру). Прибуття в порт Стокгольму.  Вільний екскурсійний день в Стокгольмі. Культурна пішохідна програма. Екскурсія містом.

Стокгольм – шведська столиця – не тільки найбільше скандинавське місто, але й найбільш чарівне

 У самому Стокгольмі живе близько 1,6 мільйона осіб, але незважаючи на це, місто залишається спокійним і навіть, можна сказати, пасторальним. Його багатовікові алеї та сквери розкидані по всьому архіпелагу з 14 островів, на якому побудовано місто. Місцеві жителі дуже пишаються тим, що зайнятися морської риболовлею можна хоч в центрі міста.
Практично до всіх численних визначних пам’яток Стокгольма можна дістатися пішки, а це прекрасний спосіб оглянути місто. Можна зробити поїздку водним транспортом, і так ви побачите ще одну грань найбільшого і, можливо, найкрасивішого міста Скандинавії. Приїхавши до Стокгольма, відчуєте пульс міста, відвідавши Остермальм, фешенебельний район міста, і Стріт, ринок, що працює у вихідні дні на Содері (південний острів). Ви побачите дві контрастні і в той же час чарівні картини міста.
Більшість туристів спочатку відправляються в старе місто Гамла Стан, що приваблює своєю незвичністю. Тут над тісною бруківкою нависають, закриваючи світло, старі будинки. Вулички розходяться променями від розкішного пишного Королівського Палацу, де, починаючи з XIII століття, жили члени королівської сім’ї Швеції. Незважаючи на свою середньовічну спадщину, Стокгольм ні в якому разі не є застиглим в давнині анклавом. Репутація городян як людей, які слідкують за модою, володіють передовими ідеями та втілюють їх у життя, дозволяє жителям задавати тон у таких глобальних галузях, як інформаційні технології та дизайн.

Музей Васа – морський музей. В музеї представлений майже повністю збережений 64-гарматний корабель Vasa 17-го століття, який затонув у свій перший рейс в 1628 році. Музей Васа відкритий в 1990 році і, згідно з інформацією на офіційному сайті, є найвідвідуванішим музеєм Скандинавії, він належить до групи Шведських Національних морських музеїв.

Вечірні години реєстрація на лайнер до Риги. Поселення по каютах. Подорож до Риги.

6 день. Сніданок на кораблі (факультативно, але є можливість включити у вартість туру). Прибуття в порт Риги. Автобусно-пішохідна програма в Ризі (4 години). Смакуємо місцеву кухню. Столиця Латвії є одним із найбільших міст серед усіх Балтійських країн. Місто чудово поєднує в собі стародавні традиції, етнічну сутність та сучасні тенденції. Рига розташована на берегах річки Даугава. Під час екскурсії Вам відкриється дивовижна атмосфера стародавнього міста Риги. Церква Святого Петра – один із символів і одна з головних визначних пам’яток міста; Собор Святого Якова – пам’ятка у стилі готики, четверта за величиною церква Риги, головна католицька церква Латвії. А також Домський собор, Ризький замок, Порохова вежа та інші цікаві місцини.Виїзд в транзитний готель. Ніч в готелі.

7 день.  Сніданок. Виїзд в Україну. Транзит територією Білорусії. Вечірнє прибуття в Україну.

 

Вартість програми –  295 Є

 У вартість входить:  переїзд комфортабельним  автобусом Євро 5, супровід керівника групи , медичне страхування, 3 ночі в транзитних готелях на базі сніданків, Морський круїз по маршруту ( Таллінн, Гельсінкі, Рига).

Додатково оплачується вартість екскурсій по всій програмі (Вільнюс, Таллінн, Гельсінкі, Стокгольм, Рига) складає 25 є/ особа / вся екскурсійна програма