ТУР “ВОЯЖ У СТОКГОЛЬМ” 04.06.2019 / 09.06.2019

04.06.2019

09.06.2019

 

 

 

 

 ТУР “ВОЯЖ У СТОКГОЛЬМ”

ВІЛЬНЮС  – РИГА –  СТОКГОЛЬМ

 1 день. ВИЇЗД

Виїзд з  Тернополя 20.00. Комфортабельний автобус Європейського стандарту  Євро 5. Місця розписані згідно попереднього запису. Переїзд територією України. Зупинка на вечерю. Переїзд кордону. Транзит через територію Білорусії та Литви.

2 день. Прибуття в столицю Литви – Вільнюс. Поселення в готелі. Відпочинок з дороги. Культурна програма в Старому Місті. Вільний час. Вільнюс розташований на південному сході Литви при впадінні річки Вільня в річку Няріс та є найбільшим містом Литви. Тут розташована Замкова гора, увінчана баштою Гедимінаса, яка залишилася від укріплень Верхнього замку і вважається символом міста. На даху вежі влаштовано оглядовий майданчик, із якого відкривається панорама Старого міста й долини річки Вільні. Біля підніжжя Замкової гори розташована Кафедральна площа з пам’ятником князю Гедимінасу, Кафедральним собором Святого Станіслава та Святого Владислава та дзвіницею. Найбільший і найскладніший архітектурний ансамбль міста – комплекс Вільнюського університету, який складається з 13 будівель у кілька корпусів, включаючи костел Св. Іоанна, дзвіницю та 13 двориків.  Вільний час. Ніч в готелі.

3 день.  Сніданок. Ранковий виїзд в Ригу. Автобусно-пішохідна програма в Ризі (3 години). Перекуска ( снек ). Столиця Латвії є одним із найбільших міст серед усіх Балтійських країн. Місто чудово поєднує в собі стародавні традиції, етнічну сутність та сучасні тенденції. Рига розташована на берегах річки Даугава. Під час екскурсії Вам відкриється дивовижна атмосфера стародавнього міста Риги. Церква Святого Петра – один із символів і одна з головних визначних пам’яток міста; Собор Святого Якова – пам’ятка у стилі готики, четверта за величиною церква Риги, головна католицька церква Латвії. А також Домський собор, Ризький замок, Порохова вежа та інші цікаві місцини.

Реєстрація на корабель ” Romantica ” компанії Tallink.
Вечірня програма на лайнері. Команда аніматорів, що працюють на кораблі забезпечать чудове проведення часу для подорожуючих. Скучати і просто дивитись на море – не буде часу.
Продовження анімаційної програми. Концерт.
Ночівля на паромі в каютах по 4 особи. Душ , туалет в кожній каюті.

4 день.    Шведський стіл в ресторані Swedish Buffet restaurant.  Багатий шведський сніданок…  Запасу вистачає до вечері.

10.30 – Прибуття в порт Стокгольму.  Вільний екскурсійний день в Стокгольмі. Екскурсія містом. Валізки залишаємо в каютах.
Стокгольм – шведська столиця – не тільки найбільше скандинавське місто, але й найбільш чарівне.
У самому Стокгольмі живе близько 1,6 мільйона осіб, але незважаючи на це, місто залишається спокійним і навіть, можна сказати, пасторальним. Його багатовікові алеї та сквери розкидані по всьому архіпелагу з 14 островів, на якому побудовано місто. Місцеві жителі дуже пишаються тим, що зайнятися морської риболовлею можна хоч в центрі міста.
Практично до всіх численних визначних пам’яток Стокгольма можна дістатися пішки, а це прекрасний спосіб оглянути місто. Можна зробити поїздку водним транспортом, і так ви побачите ще одну грань найбільшого і, можливо, найкрасивішого міста Скандинавії. Приїхавши до Стокгольма, відчуєте пульс міста, відвідавши Остермальм, фешенебельний район міста, і Стріт, ринок, що працює у вихідні дні на Содері (південний острів). Ви побачите дві контрастні і в той же час чарівні картини міста.
Більшість туристів спочатку відправляються в старе місто Гамла Стан, що приваблює своєю незвичністю. Тут над тісною бруківкою нависають, закриваючи світло, старі будинки. Вулички розходяться променями від розкішного пишного Королівського Палацу, де, починаючи з XIII століття, жили члени королівської сім’ї Швеції. Незважаючи на свою середньовічну спадщину, Стокгольм ні в якому разі не є застиглим в давнині анклавом. Репутація городян як людей, які слідкують за модою, володіють передовими ідеями та втілюють їх у життя, дозволяє жителям задавати тон у таких глобальних галузях, як інформаційні технології та дизайн.

Музей Васа – морський музей. В музеї представлений майже повністю збережений 64-гарматний корабель Vasa 17-го століття, який затонув у свій перший рейс в 1628 році. Музей Васа відкритий в 1990 році і, згідно з інформацією на офіційному сайті, є найвідвідуванішим музеєм Скандинавії, він належить до групи Шведських Національних морських музеїв.

Вечірні години реєстрація на лайнер до Риги. Поселення по каютах.Відпочинок. Анімаційна програма на кораблі.
Грандіозна вечеря в Ресторані.
Вільний час та продовження анімаційної програми. Концерт.
Подорож до Риги.

5 день. Сніданок на кораблі. Багатий шведський стіл.
Прибуття в порт Риги. Екскурсія до Юрмали. Пляжі Юрмали відомі білим кварцовим піском. У концертній залі «Дзінтарі» щорічно проводяться музичний фестиваль КВН і міжнародний конкурс молодих виконавців «Нова хвиля». У місті розташована одна з двох резиденцій Президента Латвійської Республіки, найбільший аквапарк в Балтійських країнах, дача-музей Яніса Райніса і його дружини — поетеси Аспазії.
Виїзд в Україну.

Перекуска ( снек ) Транзит територією Білорусії.

6 день. Прибуття в Україну.

 

Вартість програми –  255 Є

 У вартість входить: 

  • супровід керівника групи
  • супровід англомовних вчителів
  • навчально анімаційна програма під час подорожі
  • Сувенірна продукція
  • переїзд комфортабельним  автобусом Євро 5
  • вояж по маршруту Рига – Стокгольм – Рига ( TALLINK – ROMANTICA )
  • ніч в готелі в центрі Вільнюса
  • Харчування: в готелі сніданки. На кораблі сніданки + вечеря в Ресторані Swedish Buffet (шведська лінія *****)
  • В дорозі снеки + напої роздаткові матеріали