НОВОРІЧНА ЄВРОПЕЙСЬКА ПОДОРОЖ ВІДЕНЬ ПРАГА ВРОЦЛАВ БЕРЛІН ДРЕЗДЕН 26.12.2019

 НОВОРІЧНА ЄВРОПЕЙСЬКА ПОДОРОЖ
ВІДЕНЬ ПРАГА ВРОЦЛАВ БЕРЛІН ДРЕЗДЕН

?New Year 2020 ?????

? 26.12.2019 – 03.01.2020

WIEN?? PRAHA ?? WROCLAW ??DRESDEN ?? BERLIN

1-й день. 19.00 – Збір групи коло Архикатедрального Собору м.Тернополя. Місця розписані згідно попереднього запису. 19.15 – Виїзд на Україно-Польський кордон. Проходження кордону. Переїзд до Австрії – м. Відень.

2-й день. Прибуття у Відень. Літургія. Вільний день у Відні. Почнемо знайомство з столицею Австрії – Віднем з автобусної екскурсії центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам’ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту,  колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.

Після обіду виїзд у Прагу. Екскурсія Старим містом. Пішохідна екскурсія “Прага – місто легенд” – вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця. … Всього й не перелічити! Усю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима. Сувеніри. Дегустація Чешської кухні. Нічний переїзд до Вроцлава (ТЕЗЕ).

3- й-6–ті дні. Програма ТЕЗЕ. Зустріч Християнської Європейської Молоді з більш ніж 45 країн світу. Молодіжні зустрічі, молитви, конференції, фестивалі, конкурси і дуже багато цікавогооооо.

7-й день. Післяобідній виїзд в Берлін. Берлін – це місто, яке постійно пульсує, яке має безліч ликів і не має того єдиного старого центру, який ми звикли бачити в інших європейських містах. Берлін – це місто, яке радує, вражає, дивує, може подобатися і не подобатися, але однозначно у всіх викликає емоції, які не можна забути. З нашим кваліфікованим гідом Ви відкриєте для себе таємничі сторони Берліна та цікаві історичні факти і побачите основні визначні пам’ятки німецької столиці. Ніч в готелі.

8- й день. Сніданок. Продовження програми в Берліні.Ми будемо насолоджуватися красою самої сучасної площі Берліна – Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях …  Переїзд в транзитний готель. Ніч в готелі.

9-й день. Сніданок. Переїзд у Дрезден. Прогулянка Старим Містом. Відвідуємо Дрезденську Картинну Галерею. Колись маленьке слов’янське рибальське селище Дреждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
Знайомство з містом розпочнеться з прогулянки СТАРОЮ ЧАСТИНОЮ ДРЕЗДЕНА.  Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи» та звичайно ДРЕЗДЕНСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ.   Вечірній виїзд в Україну.

Пожертва на організацію молодіжного ТЕЗЕ – 175 Є . Екскурсії по програмі та побажання обговорюються на організаційних зборах.