Вікенд Тур від РіоТур Відень та Будапешт 20.11.2019

20.11.2019

 

 

 

 

Вікенд Тур від РіоТур

Відень та Будапешт

БУДАПЕШТ – НІРЕДЬГАЗА – ВІДЕНЬ -МІШКОЛЬЦ

1-й день. Збір групи в 18.00. Розміщення в автобус євро класу. Місця в автобусі розписані згідно попереднього запису. Переїзд до українського кордону. (Перекуска – домашні харчі). Перетин Україно – Угорського кордону.

2-й деньПрибуття в м. НІРЕДЬГАЗА. Сніданок ( снек + теплий напій ). Відвідання ЗОО.  http://m.sostozoo.hu 

Переїзд в м. БУДАПЕШТ. Оглядова автобусна екскурсія Будою та Пештом.

 Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті.

Можливо екскурсія на кораблику по р.Дунай. (Факультативно).

 Час на вечерю угорському традиційному ресторанчику. Ніч в готелі / апартаментах.

3-й день. Сніданок. Ранковий виїзд в Австрію. Почнемо знайомство з столицею Австрії – Віднем з автобусної екскурсії центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам’ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту,  колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург. Час на обід (снек).

А після  Запрошуємо дітей та дорослих в парк розваг ПРАТЕР
– найбільший в Австрії парк розваг для дітей і дорослих, відкритий аж у
XVIII столітті. Одне з його чудес – чарівний Basilophon: шепне в нього пару фраз, і вас почують на іншому кінці величезного парку. Також на території представлені всі можливі види розваг: американські гірки, «печери страху», ігрові зали, тири тощо… https://www.praterwien.com

Повернення в готель / апартаменти. Ніч в готелі.

4-й день. Сніданок.  Виїзд в Мішкольц. Пропонуємо відвідати термальну Печеру відомого на цілу Європу курортного містечка Мішкольц. http://www.thermal.hu/miskolc-tapolca/index.htm Перекуска ( снек + теплий напій )

20.00 – виїзд в Україну. Перетин кордорну. Сніданок. Транзит територією України. Прибуття в Тернопіль.

Вартість програми 175 Є.

✔ проїзд автобусом класу Євро 5 по маршруту
✔ супровід керівника групи
✔ розміщення в готелі *** – 2 ночі
✔ екскурсії : Будапешт , Відень, Мішкольц
✔ сніданки + снеки в дорозі
✔ сувеніри
✔ вхід в Хофбург ( королівська Скарбниця )
✔ Вхід в ЗОО.
✔ напитки в автобусі під час туру.

Print Friendly, PDF & Email