Taizе PRAHA 26.12.2014

26.12.2014 

 

 

 

 

Taizе  PRAHA

Зустріч християнської молоді в ПРАЗІ(ЧЕХІЯ)

1-й день.Виїзд з м.Тернопіль  в 20:00. Переїзд територією України до м. Ужгород/Вишні Німецькі. Перетин Україно – Словацького кордону. Переїзд територією Словаччини до м. Кошици.

2-й день.Ранкове прибуття в м. Кошици(Словаччина). . Друге за величиною місто Словаччини. Місто Кошице було обрано культурною столицею Європи 2013 року. Під час екскурсії (~ 1,5 год.) Ви побачите всі головні визначні пам’ятки історичного центру міста: собор св. Єлизавети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю св. Михайла, готичну вежу дзвіницю Св. Урбана, знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів, романську церкву. Також смачно пообідати, адже словацька традиційна кухня задовольнить справжніх гурманів, до того ж різноманітність страв вдало поєднується з їх ціною. Після обіду переїзд в м.Бешенова. Пропонуємо відвідати Термальний комплекс Бешенова. Курорт надає цілорічний відпочинок і лікування в прекрасній обстановці в оточенні Низьких Татр.

Термальний курорт Бешенева пропонує відпочинок на протязі цілого року у відкритих басейнах з геотермальної водою і водними атракціонами, у критих басейнах з чистою Водою з підігрівом, і звичайно Веллнесс центр і Релaкс Центр. Підходить для всіх вікових групдітей. www.aquapark-besenova.com . (длядітей -14 є, дорослий -19є/3 год). Вечірній переїзд в готель у м.Братіслава. Вільний час. Для бажаючих можливість прогулянки столицею Словаччини. Ніч в готелі.

3-й день.  Сніданок. Ранковий переїзд у м.Відень(Австрія). Для бажаючих почнемо знайомство з столицею Австрії – Віднем з автобусної екскурсії центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам’ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту, колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург. Час на обід.А після обідню пору до Вашої уваги пропонуємо відпочинок в парку розваг ПРАТЕР. www.prater.at. Близько 23.00 нічний переїзд у м.Прага(Чеська Республіка).

4-й день.Ранкове прибуття до м.Прага. Реєстрація учасників. Початок програми ТЕЗЕ!!!!!!!!!

5-7-й дні. Молодіжна зустріч Європейської молоді в Празі. В програмі молитовні зустрічі на парафіях Праги і околиць, конференції, цікаві екскурсії по Празі і околицях, зустріч НОВОГО РОКУ в колі молоді різних національностей, святковий новорічний обід в Чеських Родинах.

9-й день.Сніданок. Завершення молодіжної зустрічі у м.Празі, прощання з друзями та о 12.15 виїзд в у м.Дрезден(Німеччина). Оглядова програма. Вільний час. Можливість відвідати відому Дрезденську картинну галерею, відвідати новорічний ярмарок та весело провести час. Близько 24.00 нічний переїзд до м.Краків(Польша).

10-й день.Ранкове прибуття до м.Краків. Місто важається ( духовною і культурною столицею Польщі). Оглядова екскурсія: «Старий Краків». Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель – місце коронації польських королів, Маріацький костел з вівтарем Віта Ствоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукенніце, а також Ягелонський університет з відомими Collegium Maius. Запрошуємо відпочити   Краківському Аквапарку. www.parkwodny.pl15.00- Виїзд в Україну. Перетин Україно –Польського кордону. Пізнє прибуття в м.Тернопіль.

Пожертва на організацію програми складає145Є.

Консульський збір увізовий центр у розмірі 35Є додається.

Екскурсії по програмі обговорюються на організаційних зборах перед виїздом.

P.S Програма розрахована на кількість 37-40 осіб.

У вартість програми включено:
– Проїзд автобусом єврокласу;

– Проживання в готелі  1 ніч на базі 3*** і сніданок(швецький стіл);
– Екскурсії згідно програми без вхідних квитків;
– Медичне страхування;
– Супровід представника Молодіжної комісії.

Додатково оплачуються:  
– 30 є вкладка учасника у молодіжній зустрічі в Празі(4-ох разове харчування, проживання та користування громадським транспортом).

–  Додаткові факультативні екскурсії за программою(обговорюються на загальних зборах);

  • Медичне страхування – 40 грн .;

        •  Особисті витрати.

 

За більш детальною інформацією звертатись:

Комісія у Справах Молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ

+380966551991

+38067 3504445

Vovchyk.bratyk@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email