Відпочинок в Туреччині

 

 

Сезон 2020

Відпочинок в Туреччині

Туреччину щорічно відвідують понад 35 мільйонів людей з усього світу. Серед них багато тих, хто захоплюється багатою історією, красивою природою і гостинністю турецького народу, і одночасно — тих, хто недооцінює: країна доступного пляжного відпочинку all inclusive, розкішних шведських столів і дешевого шопінгу. Щоб пізнати Туреччину, в якій є місце свободі, почуттям, мистецтву, стилю, красі, її треба побачити не один раз, щоб зрозуміти й полюбити. Вона цього заслуговує.
Аланія

Аланья, розташована в 130 км від аеропорту Анталії, найпівденніша точка Анталійського узбережжя. Курорт користується популярністю й у люблячих тусовки молодих людей і сімей з дітьми, і у людей середнього віку. Тут найтепліше море, бананові й апельсинові гаї, найширші піщані пляжі, багато клубів, барів, дискотек
Анталья

Одним з найвідоміших курортів Туреччини є південне місто Анталья. Тутешній м’який клімат дозволяє ніжитися в теплій морській воді з квітня по листопад. У пік туристичного сезону перлина Туреччини налічує до двох мільйонів відпочивальників з урахуванням місцевих жителів. Анталья відрізняється висококласним сервісом і різноманітністю розваг.

Мармарис

Одна з перлин Егейського узбережжя, ландшафт і архітектура якого нагадують Грецію. Гори, соснові ліси, білосніжні будинки в цитрусових гаях, гірські річки й безліч прекрасних бухт, розсип античних пам’яток. Це міський молодіжний курорт для любителів драйву, активного відпочинку і нічного життя. Відстань від аеропорту Даламан близько 100 км.

1 – й день. Зустріч. Трансфер в міжнародний аеропорт. Виліт в Туреччину. Приліт. Проходження паспортного та митного контролю. Зустріч партнерської фірми. Трансфер в готель у вибраний курорт ЕГЕЙСЬКОГО або СЕРЕДЗЕМНОГО морів.
2 – 8 дні. Відпочинок на морі. Додатково можете скористатися запропонованими екскурсіями та розвагами.
9 – й день. Зустріч в готелі. Трансфер в міжнародний аеропорт Анталії / Даламан. Реєстрація на рейс. Виліт в Україну. Трансфер в Тернопіль.

Вартість пакетної пропозиції
Курорти Егейского Побережжя від 450Є на 1 дорослу особу
Курорти Середземного Побережжя від 400 Є на 1 дорослу особу.
Прорахунок та знижки на сімейний відпочинок з дітьми прораховуються індивідуально , від категорії вибраного Готеля.