🇹🇷 КОЛОРИТНА ТУРЕЧЧИНА 10.06.2021

10.06.2021

 

🇹🇷 КОЛОРИТНА ТУРЕЧЧИНА

Комфортний тур з прямим перельотом в Стамбул.
Яскравими враженнями будуть від знайомства з Стамбулом! Міста, де зливається Європа і Азія, минуле і сучасність, де стільки цікавого і незвичного! Запрошуємо!

1. День. Виліт з міжнародного аеропорту Львів. Прибуття в Стамбул. Трансфер в центральну частину Старого Міста ( район Султанахмед ). Поселеня в готелі. Короткий відпочинок з дороги. Прогулянка Старим Містом. Ніч в готелі.


2. День. Сніданок. Екскурсійна програма містом ( Собор Св.Софія , площа Іподром , палац Топкапі та парк, Сулеймані , Гранд Базар , Галатський міст, Прогулянка на приватній яхті по Босфору. Ніч в готелі.


3. День. Сніданок. Трансфер в аеропорт. Внутрішній переліт в Даламан. Прибуття. Знайомство з регіоном Фетхіє / Олуденіз. Поселення в колоритному готелі ( 250 м до моря. )Відпочинок на морі. Вечеря. Вільний час. Ніч в готелі


4. День. Сніданок. Відпочинок на морі. Пляж , який входить в трійку найкращих пляжей Туреччини ( блакитна лагуна ). Вечеря. Ніч в готелі.


5. День. Сніданок. Відпочинок на морі. Для бажаючих політати на пароплані – будь ласка. Організована екскурсія. Вільний час. Вечеря.


6. День. Сніданок. Денна екскурсія на яхті у відкритому морі та купанням в маленьких колоритних бухтах регіону. Вечеря. Ніч в готелі.


7. День. Сніданок. Відпочинок на морі. Вечеря. Вільний час. Ніч в готелі.


8. День. Сніданок. Виселення з готеля. Екскурсія в Кайякой ( древнє поселення греків ). Трансфер в аеропорт. Реєстрація на рейс. Виліт.

🗓 10-17  червня 2021
Вартість програми на 1 особу – 465 €
 
Актуальна вартість туру уточнюється у менеджера!
*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.
 
Вартість прораховано на групу від 15 осіб

✔ трансфери до аеропортів та готелів в  Туреччині.
✔ авіапереліт Львів – Стамбул – Львів
✔ авіапереліт Стамбул – Даламан – Стамбул
✔2 ночі проживання в Стамбулі, 4* зі сніданком в центрі Старого Міста ( квартал Султанахмед )
✔5 ночей проживання в містечку Олуденіз
❤фото з ресторану готеля
✔екскурсійна програма по маршруту
✔ медична страхівка + covid

 

Варто розрахувати ⤵️
🔸️ Екскурсійна програма по маршруту