🇨🇾 Кіпр Nissi Beach / Cyprus 18.05.2022

18.05.2022

 Кіпр – острів у східній частині Середземного моря. Цілорічно привабливий для відпочинку й екскурсійних подорожей: по сусідству з сучасними готелями найвищого класу і доглянутими курортними центрами можна поринути в атмосферу історичності і античності, побувати в традиційних селищах і відвідати найцікавіші культурні пам’ятки.

День 1. Трансфер в міжнародний аеропорт. Реєстрація на рейс. Виліт. Приліт в міжнародний аеропорт Ларнаки. Трансфер в готель. Поселення в готелі 200 м до найпопулярнішого пляжу з білосніжним піском Nissi Beach. Відпочинок з дороги.   Ніч в готелі.

День 1-6. Сніданок. Відпочинок на морі. Екскурсійна програма. Ніч в готелі.

Курорт Ая-Напа розташований на південно-східному узбережжі острова Кіпр, приблизно за 40 км від основного аеропорту в Ларнаці. Ая-Напа означає «священний ліс». Тихе рибальське село перетворилося на курорт високого класу з безліччю ресторанів, готелів, дискотек і бурхливим та веселим життям, що не затихає ані на хвилину навіть уночі.

Це куточок, що потопає в сонячному сяйві та зачаровує своєю красою, оточений кришталево-чистою аквамариновою водою, де первозданні затоки і пляжі схожі на справжній рай. Особливо популярне це місце у молоді. Туристи, що відпочивають в околицях Ая-Напи, можуть повно мірою насолодитися сонцем і купанням у теплому блакитному морі, незвичайно прозорому і ласкавому. Сюди не задуває звичний для Кіпру північно-східний вітер, а море залишається спокійним цілий день.

Відпочивальники, які зупинилися в Ая-Напі або Протарасі, розташованому на схід від неї по прибережній дорозі, знайдуть багато цікавого як в цих невеликих містечках, так і навколо них. Головна визначна пам’ятка Ая-Напи – монастир XVI ст., який ви знайдете між піцеріями та магазинчиками, і Народний музей, де представлені зразки доісторичних знарядь.

У тавернах можна скуштувати чудове кіпрське вино і гідно оцінити національну кіпрську кухню з різноманітними рибними і м’ясними стравами. Відома на весь світ також і тутешня картопля, що має незвичайний смак та зростає на родючому червоному ґрунті, який і  перетворив цей район на один з найбагатших сільськогосподарських районів на острові. До речі, жителі Нікосії вважають за краще проводити вихідні та відпустки саме тут.

 

7 день. Сніданок. Вільний час. Трансфер в аеропорт . Виліт.

Зустріч в аеропорту, трансфер до Тернополя.

Вартість подорожі – 595 Є (міні група – 12 – 15 осіб)

✔ трансфери по програмі

✔ міжнародний авіа переліт

✔ готель 200 м до найпопулярнішого пляжу з білосніжним піском Nissi Beach.

✔7 ночей + сніданки / вечері

 ✔ Екскурсії в теплій компанії наших друзів.