СВЯТКОВИЙ ШОП ТУР ДО КРАКОВА 29.03.2018

29.03.2018

 

 

 

 

СВЯТКОВИЙ ШОП ТУР ДО КРАКОВА

КРАКІВ, ВЕЛІЧКА(СОЛЯНІ ПЕЧЕРИ)

1-й день.Збір групи в 19.00 коло готелю”Тернопіль”. Розміщення в автобус. Переїзд до Україно Польського кордону. Транзит територією Польщі до Кракова.

2-й день.Ранкове прибуття в готель в околиці Кракова. Поселення та короткий  відпочинок з дороги. 11.00 розпочинаємо нашу програму в Кракові.

Оглядова  екскурсія: «Старий Краків». У Польщі є декілька столиць, Варшава – адміністративна, Закопане – зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та  Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель – місце коронації польських королів, Маріацький костел з вівтарем Віта Ствоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукенніце, а також Ягелонський університет з відомими Collegium Maius.

Після запрошуємо на шопінг в BONARKA CITY CENTER http://www.bonarkacitycenter.pl/ – це популярний, великий торгівельно – розважальний  комплекс у самому центрі міста, у якому, без перебільшення, є все. Тут магазини відомих брендів, кав’ярні  та ресторанчики з різноманітною кухнею і усі зручності, навіть для того, щоб просто прогулятися.

Для бажаючих – рекомендуємо оглядову екскурсію у Велічку. Чудо природи Величка . Величка – невелике місто в 13 кілометрах від Кракова. Тут знаходиться одна з найбільших і найстаріших в Європі соляних копалень. Глибина шахти 340 метрів, а загальна довжина коридорів становить більше 350 кілометрів. З усього світу сюди з’їжджаються туристи, щоб помилуватися підземними красотами шахти. Крім цього, повітря в шахті має лікувальні властивості, під землею обладнаний санаторій.

 Повернення в готель. Ніч в готелі.

 

3-й день. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Feshion House Outlet Centre.

Galeria Krakowska. Це найбільший аутлет в Кракові, він знаходиться на північно – західному кордоні Кракова. Він об’єднав понад 100 бутиків польських і закордонних брендів, круглий рік торгують модними речами зі знижками 30% – 70%. Серед представлених марок – Adidas, Benetton, Calzedonia, Desigual Outlet, Gino Rossi, LEVI’S, Lee Cooper, Mango, Tommy Hilfiger, Vero Moda, Reserved. Цей популярний торговий центр розташований в центрі Кракова. Під його дахом розташувалось 270 магазинів демократичних торгових марок і бутиків відомих дизайнерів – Versace, Pierre Cardin, C & A, Zara, H & M, Peek & Cloppenburg, Sephora, EMPiK. У торговому центрі є також безліч ресторанів, кафе, супермаркет Carrefour.

Сніданок. Збір групи в 16.00 – виїзд з Кракова до українського кордону.Перетин кордону. Приїзд в Тернопіль.

 

Вартість програми 65 Є. Виїзд заплановано на 29 березня 2018 року.

У вартість включено:

  • Переїзд по маршруту: Тернопіль – Краків – Тернопіль
  • Ніч в готелі з сніданком
  • Супровід керівника групи
  • Трансфери вказані у програмі
Print Friendly