Підготовка до школи

 Rio club – це освітня платформа для тих, хто хоче розвиватися. Роблячи акцент на вивченні англійської мови, прагнемо розширити кругозір у дитини, створити можливість  пізнавати світ з різних сторін, а також серед однолітків вчитися розкривати себе та свої творчі вміння. А все це забезпечу системний підхід до навчання із використанням новітніх світових методик для кращого сприймання і засвоєння інформації дитиною.

 

  Заняття з англійської мови та підготовка до школи

(для дітей від 4 до 7 років)

 

  Дитина пізнає світ, отримуючи певні знання і навички, а завдання батьків і педагогів — зробити цей процес цікавим і змістовним. Успішність дитини багато в чому залежить від рівня підготовки до навчання в школі. Вміння рахувати, писати цифри, самостійно складати речення та розповіді, розвинуті навички просторового орієнтування, слухового сприймання, читання, порівняння, послідовного рахунку є важливим етапом цієї підготовки.

Програма інтелектуального розвитку дитини допоможе вашій дитині в ігровій формі ознайомлюватись з навколишнім світом, розвивати логіко-математичну, комунікативну, емоційну компетентність, сприятиме розвитку уваги, пам’яті, самостійності і посидючості. Завдання підібрані таким чином, щоб відбувалось чергування різних видів діяльності – усних, практичних, творчих.
                                                           
 
Цільова програма освоєння навичок, необхідних для вступу і успішного навчання в школі.
 
Програма спрямована на освоєння базових навичок:
читання;
письмо;
лічба;
іноземна мова.

 
Заняття спрямовані на підготовку до школи методичні забезпечені власною програмою.

 
На наших заняттях дітки вчаться читати, готують руку до письма, опановують всі математичні навички. Ми також приділяємо увагу розвитку мислення, логіки, пам’яті, уваги і мовлення. Комплексний підхід у підготовці до школи забезпечує не тільки легке проходження тестування, а й прищеплює любов до навчання і дає можливість з легкістю навчатися в першому класі.

Заняття проводяться щодня.

Вартість денного перебування в RioClub – 50 грн