КАНІКУЛИ В ЄВРОПАПАРК ENGLISH SPEAKING JORNEY 25.10.2018

25.10.2018

 

 

 

 

 КАНІКУЛИ В ЄВРОПАПАРК ENGLISH SPEAKING JORNEY

ЧЕХІЯ (ПРАГА) – НІМЕЧЧИНА (НЮРНБЕРГ, ШТУТГАРТ, ЄВРОПА ПАРК) – СТРАСБУРГ – ПОЛЬЩА (КРАКІВ)

1-й день. Збір групи в 20.00. Виїзд групи з Тернополя. Розміщення в комфортабельний автобус класу Євро 5. Місця розписані згідно з попереднього запису.  Виїзд до Україно-Польського кордону. Проходження кордону.

2-й день. Прибуття в Чехію (Прага). Поселення в готель. Перекуска (сніданок). Відпочинок з дороги. Прогулянка Старим Містом Прага та Празьким Градом. Пішохідна екскурсія “Прага – місто легенд” – вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця. … Всього й не перелічити! Усю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима… Фото пауза. Зустріч з учнями та студентами з України, які навчаються в Празі. ( Зустріч – Діалог, питання / відповіді). Вільний час.
Повернення в готель. Вечеря. Ніч в готелі.

3-й день.  Сніданок. Ранковий виїзд в Німеччину, а вже в обідню пору ми будемо прогулюватись по  –  Нюрнбергу. Нюрнберг – середньовічне місто, де на кожному кроці є чим помилуватись: Фортеця, фахверкові будинки-музеї чи старовинні мости і фонтани. Культурне життя міста дуже активне. Окрім чудової архітектури і багатої історії місто славиться і знаменитими медовими пряниками та ковбасками. 

Відвідання Термального та Розважального Комплексу в Нюрнберзі – Palm Beach ***** http://www.palm-beach.de.

Пікнік (перекуска). В 16.00 Переїзд на ночівлю в Страсбург.

Оглядова Автобусна екскурсія в Страсбурзі. Поселення в готель. Вечеря. Ніч в готелі.

 

 

 

4-й день.  Сніданок. Відпочинок в Європа-Парк (EUROPA-PARK*****) Прикольні колоритні та цікаві враження ГАРАНТОВАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Європа-парк, як можна здогадатися з назви, являє собою парк розваг, поділений на 11 частин. Кожна з частин – це одна з європейських країн, і звичайно в кожній країні атракціони та інші розваги виконані з національним колоритом властивим цій країні-: Німеччина, Англія, скандинавські країни, Франція, Греція, Іспанія, Швейцарія, Нідерланди, Португалія та Італія. Всього в парку налічується близько 100 атракціонів, а його територія сягає 62 гектара, тут постійно працюють артисти та аніматори, проводяться численні барвисті театралізовані вистави і ходи, різні конференції та телевізійні зйомки. www.europapark.de

20.00 – Виїзд в Чехію.

5-й день. Сніданок.  Прибуття в оригінальний Зоопарк, який знаходиться в Моравії (Чехія). Відвідання зоопарку. http://www.praga-praha.ru/zoo-olomouc/

Виїзд в Польщу. Прибуття в Кальварію. Поселення в готель. Відпочинок з дороги. Вечеря. Ніч в готелі.

6-й день. Сніданок.

 Виїзд в Україну. Вечірнє прибуття в Тернопіль.

P/S. Програма розрахована на дітей шкільного віку. Передбачається спілкування англійською мовою під час подорожі, екскурсій та розваг.

Вартість програми  285 Є.                      

У вартість входить:

  • переїзд автобусом Євро класу.
  • супровід гіда-керівника групи.
  • 3 ночі в готелях з сніданками та 3 повноцінні вечері.
  • напої в автобусі (вода).
  • подарунок від фірми-організатора, сувеніри-магніти.

Додатково оплачується вхідні квитки в Palm Beach ( Germany )
Europapark ( Germany ) Olomouc Zoo ( Check Republic ) – 50 € / дитячі квитки.

Print Friendly, PDF & Email