СВЯТКОВИЙ АВІА ТУР VILNIUS & RIGA 06.03.2020

СВЯТКОВИЙ АВІА ТУР VILNIUS & RIGA

06.03.2020

 

1 день.   Обідні години трансфер в аеропорт. Реєстрація на рейс. Виліт. Приліт в аеропорт Вільнюса. Трансфер в готель в центрі Вільнюса. Ознайомча вечірня екскурсія по місту. Відпочинок з дороги. Ніч в готелі.

2 день. Сніданок.  Культурна програма в Старому Місті. Вільний час. Вільнюс розташований на південному сході Литви при впадінні річки Вільня в річку Няріс та є найбільшим містом Литви. Тут розташована Замкова гора, увінчана баштою Гедимінаса, яка залишилася від укріплень Верхнього замку і вважається символом міста. На даху вежі влаштовано оглядовий майданчик, із якого відкривається панорама Старого міста й долини річки Вільні. Біля підніжжя Замкової гори розташована Кафедральна площа з пам’ятником князю Гедимінасу, Кафедральним собором Святого Станіслава та Святого Владислава та дзвіницею. Найбільший і найскладніший архітектурний ансамбль міста – комплекс Вільнюського університету, який складається з 13 будівель у кілька корпусів, включаючи костел Св. Іоанна, дзвіницю та 13 двориків. Вільний час. Ніч в готелі

3 день.   Сніданок. Організований виїзд групи у Латвію ( переїзд триває 3.5 год )
Прибуття в Ригу.  Столиця Латвії є одним із найбільших міст серед усіх Балтійських країн. Місто чудово поєднує в собі стародавні традиції, етнічну сутність та сучасні тенденції. Рига розташована на берегах річки Даугава. Під час екскурсії Вам відкриється дивовижна атмосфера стародавнього міста Риги. Церква Святого Петра – один із символів і одна з головних визначних пам’яток міста; Собор Святого Якова – пам’ятка у стилі готики, четверта за величиною церква Риги, головна католицька церква Латвії. А також Домський собор, Ризький замок, Порохова вежа та інші цікаві місцини. Вільний час в Ризі. Дегустація місцевої кухні та напоїв. Повернення у Вільнюс. Ніч в готелі.

4 день.   Сніданок. Виселення з готеля. Трансфер в аеропорт. Виліт в Україну.

 

Вартість складає 195Є/ос.

Актуальна вартість туру уточнюється у менеджера!

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

У вартості :

  • Авіа переліт ( виліт Львів )
  • Трансфер з аеропорту до готеля і з готеля до аеропорту
  • Проживання 3 ночі в готелі в центрі Вільнюса
  • Сніданки.
  • Переїзд Вільнюс – Рига – Вільнюс
  • Медичне страхування.

Додатково оплачуються :

Вхідні квитки в музеї

Приватні витрати на сувеніри та шопінг

 

Тур розраховано БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ.