Гірськолижний відпочинок в Австрії і Швейцарії 08.01.2022

08.01.2022

 

 

 

 

Гірськолижний відпочинок в Австрії і Швейцарії 

Угорщина(Budapest) – Австрія (Іschgl) – Швейцарія (Samnaun)

 

1-й день. Збір групи в 06.00. Розміщення в автобус євро класу. Місця   розписані згідно попереднього запису 06.15 – Виїзд з м. Тернопіль.  Після обіду проходження Україно – Угорського кордону. Переїзд в м. Будапешт. Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч в готелі.

2-й день.  Ранковий сніданок. Переїзд в Австрійські Альпи/ Тіроль. Прибуття на гірськолижний курорти Ішгль/www.ischgl.comКаппл/www.kappl.comПоселення в апартаменти/готель. Відпочинок з дороги.  Проживання туристів організоване неподалік від підйомників на курорті Ішгль або поруч коло зупинки Скі буса, що дає можливість в зручний час доїхати до центральних підйомників запропонованих курортів. Відпочинок в горах. Є можливість відвідати термальний комплекс в місті Зелден – АкваДом https://www.aqua-dome.at/ru/

3-й день.  Відпочинок в горах. Повернення в апартаменти/готель. Вільний час.

4-й день. Відпочинок в Австрійських та Швейцарських Альпах. Повернення в апартаменти/готель. Вільний час.

5-й день.  Відпочинок в горах. Повернення в готель. Відпочинок.  Пропонуємо відвідати вечірню санну трасу на території курорту Каппл та захоплюючу шоу програму. Повернення в апартаменти/готель. Вільний час.

6-й день. Відпочинок в Австрійських та Швейцарських Альпах. Повернення в апартаменти/готель. Вільний час.

7-й день. Відпочинок в Австрійських та Швейцарських Альпах. Повернення в апартаменти/готель. Вільний час.

8-й день. Сніданок. Виїзд у Будапешт. Зупинка  на обід. ШОПІНГ в PARNDORF FASHION OUTLET https://parndorffashionoutlet.com/ru/

9-й день. Сніданок. Виїзд в Україну. Вечірнє прибуття в Тернопіль.

Передбачено трансфер в термальний комплекс  https://www.aqua-dome.at/ru/

Вартість програми з проживанням в апартаментах в Kappl  490 Є (власне харчування) 480 (сніданки)

Вартість програми з проживанням в готелі класу 3*  в Kappl з харчуванням НВ 640 Є (сніданки і вечері)

Вартість програми з проживанням в апартаментах 4* в Ischgl від 775 Є – 870 Є. (в залежності від типу апартаментів та кількості людей в ньому від 2 до 4 осіб).

 

 

У вартість програми включено : проїзд автобусом VIP класу(можливо додаткове місце при попередньому замовленні), 2 транзитних ночі з сніданками , 6 ночей в апартаментах чи готелі вибраної категорії, трансфер в термальний комплекс aqua-dome, супровід групи.

Print Friendly, PDF & Email