Загальна корисна інформація для подорожуючого в автобусний тур

АВТОБУС:

Кожен турист має своє призначене місце в автобусі. При першій посадці в автобус прохання знайти на сидінні напис з своїм прізвищем і зайняти своє місце.

Керівником групи враховані всі Ваші попередні заявки стосовно Вашого розміщення в салоні автобуса. З метою особистої безпеки забороняється пересуватися по салону під час руху автобуса, а також палити і вживати в салоні спиртні напої. Кожних 3,5-4 години будуть організовані санітарні зупинки, де є можливість перекуски та придбання гарячих напої в кафе, заправках і т.д. Регулювання кондиціонера в режимі обігріву або охолодження здійснюється через керівника групи водіями автобуса (так, як система потоку повітря загальна, враховуються інтереси і побажання більшості туристів). Запинки автобуса попередньо розраховані по програмі туру і здійснюються лише у передбачених для цього місцях (крім екстрених випадків).

Про місце, час і тривалість санітарних зупинок завчасно повідомляє керівник групи. Рекомендуємо взяти з собою в салон автобуса цікаву літературу. Фільми та музика передбачені в програмі за відповідним графіком, щоб не заважати іншим подорожуючим особливо у вечірні або дуже ранні години.
МИТНІ ПРАВИЛА:

Під час проходження кордону необхідно паспорта тримати напоготові. Обкладинки з паспортів треба зняти. При проходженні прикордонного, митного контролю ведіть себе спокійно, впевнено і з витримкою. Не варто жартувати або іронізувати – у чиновника може виявитися поганий настрій. З прикордонниками і митниками в суперечки не вступайте, ведіть себе коректно, на всі їхні запитання просимо відповідати чітко. Виходити з автобуса на пункті перетину кордону можна тільки з дозволу керівника групи. При виникненні будь-яких спірних питань, необхідно поставити до відома керівника групи. Фотографувати і проводити відеозйомку на території кордону категорично забороняється. При в’їзді на територію Євросоюзу дозволено ввезення: лікеро-горілчаних виробів – 1 літр; вина- 2 літри; пива-5 літрів; тютюнових виробів – 40 сигарет або 40 грам тютюну.У разі перевезення понад 40 сигарет штраф від 50 євро за блок з подальшою конфіскацією всього товару і депортацією в країни шенгену строком до 5 років.

• Ввезення / вивезення валюти за умови усного декларування – 10000 євро (або еквівалент іншої валюти). За умови письмового декларування обмеження на ввезення / вивезення валюти з України немає. Від оподаткування звільняється ввезення товарів на суму менше 500 євро та вага яких не перевищує 50кг., або в разі ввезення одиничного неподільного предмета вартістю менше 500 євро. Якщо Вам, згідно статті № 6 Закону України «Про порядок в’їзду і виїзду громадян України»,відмовлено у виїзді за кордон вже при проходженні прикордонного контролю з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи і тд.), туристична компанія-оператор не повертає вартість путівки .

КЕРІВНИК ГРУПИ:

Супроводжуючий групи – це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. В обов’язки супроводжуючого групи входить: забезпечення виконання програми туру, контроль за кількісним складом групи, інформування туристів про час і місце збору і від’їзду групи. Контроль за проходженням кордону, розселення в готелях по маршруту (згідно схеми розміщення і ваучерами приймаючої сторони), забезпечення туристів загальною інформацією. Взаємодія з гідами на маршруті і контроль виконання екскурсійної програми, взаємодія з водіями, взаємодія з представниками приймаючої сторони, взаємодія з офіційними службами, контроль за дисципліною і правилами поведінки туристів на маршруті.

Супроводжуючий перебуває разом з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, пріорітетом в діях супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Супроводжуючий продовжує роботу з групою навіть у випадку неявки когось із туристів до місця збору або від’їзду групи, при настанні страхового випадку з туристом, при втраті документів або речей туриста, та інших обставин, при яких окремий турист не може продовжувати подорож у складі групи . Супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може покинути групу тільки в тому випадку, якщо відсутність супроводжуючого на маршруті не шкодить інтересам групи або не загрожує зміною програми.

КОРИСНІ ПОРАДИ:

Слід взяти: найбільш зручні та практичні речі (джинси, спортивний костюм, кросівки і т.п.); парасольку. На перший переїзд продукти харчування тривалого зберігання, фотоапарат (НЕ підлягає декларуванню); відеокамера (НЕ підлягає декларуванню).

Різне: Якщо боїтеся втратити паспорт, достатньо мати при собі ксерокопії сторінок з візою і фотографією, а оригінал зберігати в надійному місці (наприклад, в сейфі готелю). Слід завжди мати коло себе номер телефону керівника групи. Якщо ви заблукали, краще дійти до найближчого перехрестя, щоб визначити які вулиці тут перетинаються. Сміливо запитуйте дорогу у перехожих. Молоде покоління краще знає англійську, старше – російська та німецька. Щоб краще пояснити, куди вам потрібно потрапити, візьміть з собою візитну карточку готелю.

Print Friendly, PDF & Email