Пам`ятка подорожуючого

*        Перетин кордону обмежує ввіз алкоголю та цигарок( спиртне не більше 1 л., цигарки не більше 2 пачок)

*        При виїзді з України дізнайтесь у свого мобільного оператора про умови користування мобільним зв’язком в роумінгу. Для Вас і керівника групи надзвичайно важливо бути на зв’язку під час подорожі.

*        Обмін валют ( на території Європейського союзу найбільш ліквідною валютою – євро, однак розрахункові кредитні карти Visa, Master Card стануть також в потребі.

*        Зручний одяг та взуття

*        Приватна аптечка( у випадку хронічних захворювань)

*        Багаж варто розподілити: основний (одяг, взуття, та інше, який поміститься в багажне відділення автобуса) та додатковий (перекуска в дорогу, аптечка, засоби гігієни, який візьметься з собою в автобус, література…читати в автобусі).

*        Диски з хорошою музикою та цікавими фільмами(при наявності…цікава література, кросфорди)

*        Для зручності рекомендуємо не велику дорожню подушку.

*        Плавки, купальники, тапочки, рушники в басейн.

*        Фото та відео камера, батареї, зарядний пристрій.

*        Якщо ви поселяєтесь в готель, бажано зафіксовувати адрес(попросити на ресепшн  візитну картку)та мати її коло себе при виході в місто.

*        Заселення в готелі проводиться з 13.00, виселення до 10.00. Після виселення будь ласка не забувайте здавати ключі від готельного номеру на ресепшен.

*        Завжди будьте пильні за вашими документами та дорогоцінностями на екскурсіях та прогулянках по місту.

*        Напередодні від’їзду заздалегідь: розрахуйтеся за додаткові послуги: телефонні переговори, користування міні-баром, сейфом та інші витрати.

*        За межами України діє такий порядок набору номерів в Україну

З мобільного +380………………..

З міського телефону по карточках 0038………………….

Дякуємо!!! Приємного «чемоданного» настрою!

 

МИТНІ ПРАВИЛА:

www.pvu.gov.ua

 

Під час проходження кордону необхідно паспорта тримати напоготові. Обкладинки з паспортів треба зняти.

При проходженні прикордонного, митного контролю ведіть себе спокійно, впевнено і з витримкою. Не варто жартувати або іронізувати – у чиновника може виявитися поганий настрій. З прикордонниками і митниками в суперечки не вступати, вести себе коректно, на всі їх питання відповідати чітко. Виходити з автобуса можна тільки з дозволу керівника групи. При виникненні будь-яких спірних питань, необхідно поставити до відома керівника групи. Фотографувати і проводити відеозйомку на території кордону категорично забороняється. Камери конфіскуються і поверненню не підлягають.

• При перетині Української кордону дозволено ввезення / вивезення: лікеро-горілчаних виробів-1 літр; вина – 2 літри; пива-5 літрів; тютюнових виробів – 40 сигарет або 40 грам тютюну.

• Ввезення / вивезення валюти за умови усного декларування – 10 000 євро (або еквівалент в іншій валюті).

За умови письмового декларування обмеження на ввезення / вивезення валюти з України немає.

• ЯКЩО ВИ ЇДЕТЕ З НЕПОВНОЛІТНЬОЮ ДИТИНОЮ ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО МАТИ ПРИ СОБІ ДОВІРЕНІСТЬ НА ДИТИНУ ДЛЯ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ. ОФОРМЛЕНУ ПО НОВОМУ ЗРАЗКОМ З ВКАЗАННЯМ ТЕРМІНІВ ПОЇЗДКИ І КРАЇНИ СЛІДУВАННЯ!!

• Якщо Вам, згідно статті № 6 Закону України «Про порядок в’їзду і виїзду громадян України», відмовлено у виїзді за кордон вже при проходженні прикордонного контролю з причин особистого характеру (неврегульовані судові справи і т.д.), туристична компанія-оператор не повертає вартість путівки.

Компанія не несе відповідальність за роботу митних та пограничних служб, за затори на дорогах, чи погодні умови.

Print Friendly, PDF & Email