Dance World Cup 2020 Чемпіонат Світу 2020 Рим / Італія 24.06.2020

24.06.2020

 

 

 

 

Dance World Cup 2020

Чемпіонат Світу 2020

Рим / Італія

БУДАПЕШТ- ВЕНЕЦІЯ – РИМ

1-й день. Збір групи в 12.00. Розміщення в автобус євро класу. Виїзд з Тернополя. Зупинка на вечерю на Закарпатті. Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд територією Угорщини та Словенії.

2-й день. Прибуття в Італію. Побережжя Адріатики. День на морі. Вечірній виїзд в Рим.

3-й-10- й дні.

РИМ ( чемпіонат Світу world Dance)
Тренування , підготовка , виступи ВІДПОЧИНОК.
один з Днів проведемо Танцювальний Фестиваль Українців у Римі.

+ екскурсія у Римі.

Рим – перша любов людства і перша наддержава планети. Рим – єдине місто з тисяч існуючих отримав назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялися, ним захоплювалися! І почнемо з огляду пам’яток Античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, прогуляємося по мощених вуличках, по яких ступав сам Юлій Цезар, почуємо древні легенди про великих імператорів. Тут кожен куточок, кожен будиночок, кожен камінчик має свою неповторну історію, і вона оживає на очах: Пантеон, Римський форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій… Ну а головний символ Риму, звичайно ж, Колізей – « помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності! Римляни вважали: « Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим! » А вони вміли будувати на тисячоліття!… Знайомство З Римом Площа св.Петра, замок Ангела, площа Навона, Пантеон, пяцца Іспанії, фантани ді Треві.

Проживання учасників організовано у містечку на околиці Риму ( 15 км. від місця проведення Dance World Cup 2020). Бунгало – шалє. Закрита (під охороною), зелена територія, ресторани, кафе, басейни, анімація, амфітеатр для виступу.

11-й день. Виїзд. Переїзд в Угорщину.

12-й день. БУДАПЕШТ. Прибуття та поселення в Транзитний готель.

Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті.  Екскурсія на кораблику по р.Дунай.

Ніч в готелі.
13-й день. Виїзд в Україну. Прибуття в Тернопіль.

Вартість програми 485 Є.

У вартості :
✔ проїзд по маршруту
Тернопіль – Адріатика – Рим – щоденні трансфери на чемпіонат ) – Рим – Будапешт – Тернопіль
✔ 9 ночей у програмі
( 1 в Будапешті + 8 у Римі )
✔ організовуємо самостійте харчування ( вартість продуктів в ціні )
✔ екскурсія у Римі
✔ кораблик у Будапешті

 

 

Print Friendly, PDF & Email