🇫🇷 КАНІКУЛИ В ПАРИЖІ 27.03.2022

 КАНІКУЛИ В ПАРИЖІ

27.03.2022

Wroclaw # Dresden # Paris # DisneyLand # Prague

1. День. Виїзд автобусом класу Євро 5 (VIP) з  Тернополя о 19.00. Проходження Україно- Польського кордону! Транзит територією Польщі.


2. День. Прибуття у Вроцлав.

Вроцлав – це 5 річок, 12 островів і 112 мостів, тому його часто називають «польською Венецією».  Третину площі міста займають парки та сквери.  Вроцлав пишається своєю понад 1000-літньою історією, зачаровує оригінальною архітектурою, приваблює сприятливим кліматом. Це найтепліше місто у Польщі! У нього неможливо не закохатися. Тут панує сплетіння багатьох культур, привезених людьми із різних країн світу, тому у Вроцлаві  приязно ставляться до іноземців. 

  Екскурсія у Вроцлаві. Старе місто. Набережна.

Вечеря (Снек + теплий напій). Ніч в готелі.

3. День. Сніданок. Виїзд в Дрезден. Прогулянка Старим Містом. Відвідуємо Дрезденську Картинну Галерею. Колись маленьке слов’янське рибальське селище Дреждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
Знайомство з містом розпочнеться з прогулянки СТАРОЮ ЧАСТИНОЮ ДРЕЗДЕНА.  Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи» та звичайно ДРЕЗДЕНСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ.

Пікнік на набережній Ельба.


Вільний день. 20.00 виїзд у Францію( Париж).


4. День. Дісней Ленд. Пікнік.

Діснейленд – казкове королівство, пункт номер один для відвідання не лише дітей, а й багатьох дорослих. Ми розповімо, як цю мрію втілити в реальність, з усіма цінами, картами, маршрутами та нюансами. Діснейленд – одна із найпривабливіших визначних пам’яток Парижа. Парк відкрили 12 квітня 1992 року. Це місце, де діти отримають повно розваг, а дорослі стануть дітьми.  На території Диснейленду розташовані Disneyland Park та Walt Disney Studio. У Діснейленді є власний вокзал, поле для гольфу, тенісні корти й дитяча футбольна школа. www.disneylandparis.com

Після святкового Феєрверку поселення в готель. Ніч в готелі.

 


5. День.  Сніданок.  Блискучий Париж – мрія усіх. Це місто кличе, притягує, розбурхує і зводить з розуму. Париж – столиця світла та моди, місто сміливих проектів та яскравих вражень. «…Свято, яке завжди з тобою…», – так ніжно про Париж згадував Хемінгуей. Місто яке побудоване на контрастах: широкі бульвари, які перетинають вузькі вулички; величні монументи, які приховують убогі задвірки; затишні маленькі кафе, які конкурують з респектабельними ресторанами. На блошиному ринку тут з однаковим успіхом торгують навдивовижу дорогим антикваріатом та дешевим китайським одягом. «Париж – це все що ти захочеш!» – сказав Фредерік Шопен 150 років назад, але ці слова актуальні і сьогодні. Єлисейські поля, що оспівані здається, на всіх мовах світу, вражаюча тиша дворику Лувра, чавунні візерунки на вікнах і ніжні відблиски на бруківці, як дорогоцінне вино, розіллється теплом і, як знати, можливо, змінить Ваші уявлення про життя. Тут у кожної вулиці або бульвару – своя історія; пам’ятки і музеї відомі практично в усьому світі. Архітектурний вигляд Парижа, який дбайливо зберігається, контрастує з новаторськими спорудами, які час від часу з’являються в історичному центрі.
Особливої чарівності місту додають численні парки, сквери і сади, серед яких нарівні із згаданими садами Тюїльрі і Люксембурзьким слід назвати Булонський ліс (Bois de Boulogne). Паризькі вулиці, бульвари, площі, кафе і магазини стали еталоном досконалості. Головна принадність Парижа полягає у величезному різноманітті його пам’яток, закладів і можливостей.

Повернення в готель. Ніч в готелі.

 


6. День. Сніданок. ДЕНЬ В ПАРИЖІ.  ЕКСКУРСІЯ + КОРАБЛИКУ. Прогулянку на кораблику по Сені. Всім, хто істинно закоханий у Париж, прогулянка на кораблику ідеально розкриє всю красу вечірньої панорами міста. Пропливаючи найважливіші пам’ятки: Ейфелеву вежу – ікону міста, острів Сіте, де знаходиться легендарний Собор Паризької Богоматері, ти по справжньому відчуєш Париж … І все це у відблисках вечірнього освітлення, а легкий шум річкових хвиль за бортом посилить твої враження. Пікнік біля Ейфелової Вежі. Снек + теплий напій.

Виїзд в Чехію.


7. День. Приїзд в Прагу. Екскурсія Старим містом. Пішохідна екскурсія “Прага – місто легенд” – вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця. … Всього й не перелічити! Усю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима. Сувеніри. Ночівля в Готелі.

8. День. Сніданок. Виїзд в Україну.
Прибуття в Тернопіль.

Вартість програми на одного учасника складає 395 € + 60 € (вхідні квитки)

У вартість входить :
Супровід керівника групи.
Проїзд автобусом класу VIP euro 5 по маршруту.
4 ночі в готелях + 4 сніданки + 4 вечері ( пікніки # снеки #  напитки ).
Сувенірна продукція.
Безалкогольні напої під час руху автобуса.
Печиво та фрукти під час руху автобуса
+ вхідні квитки
✔  Дрезденьска Картинна Галерея
✔ Замковий музей
✔ DisneyLand