Авіа тур в Грузію 18.07.2020 / 25.07.2020 / 08.08.2020

 

18.07.2020

25.07.2020

08.08.2020

15.08.2020

28.08.2020

 

 

 

1 день. Трансфер в міжнародний аеропорт. Реєстрація на рейс. Виліт.

День 2. Приліт в міжнародний аеропорт Тбілісі. Трансфер в готель. Відпочинок з дороги. Екскурсія по Тбілісі. Тбілісі – це тихе чарівність «кривих» тбіліських вуличок, тераси будинків, повиті виноградною лозою, старовинні церкви з черепичними куполами, руїни древніх монастирів, традиційні грузинські дворики з химерними різьбленими верандами.  Ніч в готелі.

День 3. Сніданок. Тур в Кахетію: Сігнагі и Бодбе. Екскурсія до Кахетії – краю лози і батьківщини виноробства, адже саме тут росте 500 сортів винограду, з 2000, які існують в світі. Уявімо собі величезну гору,що самотньо стоїть в центрі величезної долини. На горі – місто фортеця, звідки відкривається дивовижна панорама на Алазанську долину, одну з найкрасивіших на Кавказі, а вдалині – Головний кавказький хребет із засніженими вершинами. Так, це «Сігнагі» – маленьке і дуже гарне містечко на сході Кахетії. Його називають містом кохання, адже саме тут палац урочистих подій працює цілодобово! Далі отримаємо позитивний заряд енергії, відвідавши «Бодбе» – монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія. Потім відвідаємо винний льох, де нас очікує дегустація різних сортів вина і чачі. Повернення в Тбілісі.

Ніч в готелі.

День 4. Сніданок. Тур в Казбегі. Степанцмінда (стара назва Казбеґі) — кліматобальнеологічна курортна місцевість в Грузії, що знаходиться на північ від Тбілісі та на відстані 43 км на південь від Владикавказу. Селище розташовано в центральній частині Великого Кавказького хребта, у підніжжя гори Казбек, на висоті 1744 м

 Повернення в Тбілісі. Ніч в готелі.

5 день. Сніданок. Екскурсія в Уплісціхе і Горі . Місто-фортецю Уплісцихе, висічене прямо в скелях хребта Квернакі. Важко повірити, що таке грандіозне місце було збудоване лише руками древніх людей. Сьогодні Уплісцихе перетворився в одне з найпопулярніших туристичних місць Грузії і при цьому став центром історико-археологічних досліджень. На знахідки археологів, між іншим, можна подивитися в музеї безпосередньо біля входу до комплексу. Там виставлені і стародавні знаряддя праці, і посуд, і зброя, і навіть жіночі прикраси…

Повернення в Тбілісі.

6 день. Ранковий трансфер в аеропорт . Виліт.

Зустріч в аеропорту, трансфер до Тернополя.

P.S У Вашому розпорядженні послуги місцевого гіда, щодо пропозиції відвідувань найцікавіших місць та ресторанів грузинської кухні.

Вартість подорожі – 495 Є

✔ трансфери  

✔ авіа    

✔ готель 4 ночі + сніданки 

 ✔ гід