ІСТОРИЧНИЙ СТАМБУЛ 11.04.2021

 ІСТОРИЧНИЙ СТАМБУЛ

11.04.2021


1. День. Виїзд автобусом класу Євро 5 (VIP) з  Тернополя  7.00 . Зупинка на обід, перетин кордону з Румунією. Транзитний переїзд територією Румунії та Болгарії.

2. День. Сніданок Поселення в готелі в Історичному Стамбулі. Відпочинок з дороги. Обід. Екскурсія.

Культурна програма в СТАРОМУ МІСТІ. Свята Софія, Палац Топкапі, Блакитна Мечеть , Римський іподром. Район – СУЛТАНАХМЕД. Багато найвідоміших будівель міста розташовано в Султанахметі, центрі старого Стамбула. У Софійському соборі, який колись був церквою, мечеттю, а тепер є музеєм, представлено візантійську мозаїку. Блакитну мечеть прикрашають шість мінаретів, а біля Цистерни Базиліки, яка колись подавала воду до розкішного палацу Топкапі неподалік, пролягають підземні стежки. Кілька музеїв межують із тихим парком Ґюльхане, з якого відкривається краєвид на Босфор.

Відпочинок. Ніч в готелі.

3. День. Сніданок. Продовження екскурсії на кораблику по Босфору. Прогулянка СТАРИМ МІСТОМ. Мечеть Сулеймана. Сулейма́ніє-Джамі, Мечеть Сулейманіє, — одна з найбільших мечетей Стамбула. Розташована в районі Вефа — старій частині міста. Споруджена у 1550-1557 за наказом султана Сулеймана Великого видатним османським архітектором Мімаром Сінаном. Усипальниця Роксолани. Галацький міст через бухту  Золотий Ріг . Розташований в  Стамбулі  навпроти  Нової мечеті . Міст є двоповерховою конструкцією, на першому поверсі якого розташована прогульна зона і  ресторани , а на другому поверсі здійснюється автомобільний і трамвайний рух. Довжина мосту 484 метри, ширина – 42 метри, центральна частина моста завдовжки 80 метрів – розвідна.

Відпочинок. Ніч в готелі.

4. День. Сніданок.  Переїзд у Велико-Тирново. Нас зустрічає одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури – Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново… Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам’яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец. Ніч в транзитному готелі.

 
5. День.  Сніданок.  Екскурсія в Бухаресті. Бухарест – місто, яке поєднує різноманітні стилі, представляє собою незвичайну красу міської архітектури та мальовничих бульварів. Тріумфальна Арка, яка перенесе вас в атмосферу романтичного Парижу. Площа Революції, Румунський Атенеум – одна з найпопулярніших будівель в столиці. Палац Парламенту – грандіозна будівля на 6000 кімнат, друга по величині споруда в світі після Пентагону. Місто манить незвичайною красою старовинних кварталів і своєю неповторністю не поступається західно-європейським містам.

Виїзд в Україну.

 
6. День. Прибуття в Тернопіль.

 

Вартість програми на одного учасника складає 195 €

У вартість входить :
Супровід керівника групи.
Проїзд автобусом класу VIP euro 5 по маршруту.
3 ночі в готелях + 3 сніданки.

2 пікніки на набережній.
Сувенірна продукція.
Безалкогольні напої під час руху автобуса.
Печиво та фрукти під час руху автобуса.

Пішохідна екскурсія в Стамбулі.

Екскурсія на кораблику по Босфорі.