❤ДУЕТ ЄВРОПИ ТА АЗІЇ СТАМБУЛ ТА КАППАДОКІЯ 05.03.2022

05.03.2022

 

❤ДУЕТ ЄВРОПИ ТА АЗІЇ

СТАМБУЛ ТА КАППАДОКІЯ

Комфортний тур з прямим перельотом в Стамбул.
Якщо Ви давно мрієте політати на повітряній кулі, Каппадокія стане ідеальною локацією! Саме тут щодня у небо піднімаються сотні повітряних куль!
Ви можете бути на одній з них, а можете спостерігати за їх польотом, роблячи приголомшливі фото! Кадри будуть казкові! А ще тут космічні пейзажі, сотні печер і ландшафти такі, що здається перебуваєш на іншій планеті!
Не менш яскравими враженнями будуть і від знайомства з Стамбулом! Міста, де зливається Європа і Азія, минуле і сучасність, де стільки цікавого і незвичного! Запрошуємо!

1.День. Виліт зі Львова.Прибуття в Стамбул.
Трансфер в готель. Район султанахмет. Центр.  Вечірня прогулянка –  екскурсія по Старому Місту. Маршрут складено практично і просто, що за 3 години прогулянки ми ознайомимося з 3-ох тисячолітньою історію Константинополя (Стамбул) Незабутня фотосесія. Дегустаційна вечеря страви турецької кухні. Відпочинок. Ночівля в готелі.

2.День. Сніданок. Культурна програма в СТАРОМУ МІСТІ. Свята Софія, Палац Топкапі, Блакитна Мечеть , Римський іподром. Район – СУЛТАНАХМЕД. Багато найвідоміших будівель міста розташовано в Султанахметі, центрі старого Стамбула. У Софійському соборі, який колись був церквою, мечеттю, а тепер є музеєм, представлено візантійську мозаїку. Блакитну мечеть прикрашають шість мінаретів, а біля Цистерни Базиліки, яка колись подавала воду до розкішного палацу Топкапі неподалік, пролягають підземні стежки. Кілька музеїв межують із тихим парком Ґюльхане, з якого відкривається краєвид на Босфор. Повернення в готель. Ніч в готелі.

3.День. Сніданок.
Який ж Стамбул без шопінгу та дегустації турецьких смаколиків. Жваві вулиці та базарні лавки – це невід’ємна частина міста протягом багатьох років.
Трансфер в аеропорт. Авіапереліт Стамбул – Кайсері, тривалістю 1,5 години.
Прибуття в Каппадокію. Трансфер в готель автентичний готель. Вечірня прогулянка та насолода вечірніми пейзажами Каппадокії.
Поселення і ночівля в готелі.

4.День. Сніданок. Сьогодні час для казки! Вже на світанку в небо піднімаються сотні повітряних куль і цією красою хочеться насолоджуватись безкінечно! За їх польотом можна спостерігати, роблячи приголомшливі фото, а можна замовити політ на повітряній кулі…
Вільний час. Ніч в готелі.

5. День. Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Авіапереліт  – Стамбул– Львів. Час для пересадки в Стамбулі. ( 2 год )
Приліт у Львів орієнтовно о 17:00.
До нових зустрічей!

 

Вартість програми на 1 особу – 395 €
 
Актуальна вартість туру уточнюється у менеджера!
*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.
 
Вартість прораховано на групу 10-15 осіб

✔ трансфери до аеропортів та готелів в  Туреччині.
✔ авіапереліт Львів – Стамбул – Львів
✔ авіапереліт Стамбул – Каппадокія – Стамбул
✔2 ночі проживання в Стамбулі, 4* зі сніданком в центрі Старого Міста ( квартал Султанахмед )
✔2 ночі проживання в традиційному Каппадокійському готелі зі сніданками в Гереме ( національний заповідник )
❤фото з ресторану готеля
✔оглядова екскурсія по Стамбулу
✔ медична страхівка + covid
✔ НЕПОВТОРНА атмосфера прогулянок по туристичним локаціям, адже такі вільні і доступні визначні пам’ятки Каппадокії і Стамбула як сьогодні , БІЛЬШЕ МАБУТЬ НЕ БУДУТЬ 🤔

Варто розрахувати ⤵️
🔸️ катання на повітряній кулі 75 €

🔸️приватна яхта по Босфору в Стамбулі – 15 €
🔸️ VIP катання на джипах та квадроциклах – 20 €