🇹🇷 СТАМБУЛ & термали ЯЛОВА 03.05.2021

03.05.2021

 

🇹🇷 СТАМБУЛ & термали ЯЛОВА

Комфортний тур з прямим перельотом в Стамбул.
Яскравими враженнями будуть від знайомства з Стамбулом! Міста, де зливається Європа і Азія, минуле і сучасність, де стільки цікавого і незвичного! Запрошуємо!

 1. День. Виїзд автобусом класу Євро 5 (VIP) з  Тернополя  7.00 . Зупинка на обід, перетин кордону з Румунією. Транзитний переїзд територією Румунії та Болгарії.

2. День. Сніданок. Прибуття в Стамбул. Поселення в готелі в Історичному Стамбулі. Відпочинок з дороги. Обід. Екскурсія

Культурна програма в СТАРОМУ МІСТІ. Свята Софія, Палац Топкапі, Блакитна Мечеть , Римський іподром. Район – СУЛТАНАХМЕД. Багато найвідоміших будівель міста розташовано в Султанахметі, центрі старого Стамбула. У Софійському соборі, який колись був церквою, мечеттю, а тепер є музеєм, представлено візантійську мозаїку. Блакитну мечеть прикрашають шість мінаретів, а біля Цистерни Базиліки, яка колись подавала воду до розкішного палацу Топкапі неподалік, пролягають підземні стежки. Кілька музеїв межують із тихим парком Ґюльхане, з якого відкривається краєвид на Босфор.
Відпочинок. Ніч в готелі.

3. День. Сніданок.  Прогулянка СТАРИМ МІСТОМ. Мечеть Сулеймана. Сулейма́ніє-Джамі, Мечеть Сулейманіє, — одна з найбільших мечетей Стамбула. Розташована в районі Вефа — старій частині міста. Споруджена у 1550-1557 за наказом султана Сулеймана Великого видатним османським архітектором Мімаром Сінаном. Усипальниця Роксолани. Галацький міст через бухту  Золотий Ріг . Розташований в  Стамбулі  навпроти  Нової мечеті . Міст є двоповерховою конструкцією, на першому поверсі якого розташована прогульна зона і  ресторани , а на другому поверсі здійснюється автомобільний і трамвайний рух. Довжина мосту 484 метри, ширина – 42 метри, центральна частина моста завдовжки 80 метрів – розвідна.
Продовження екскурсії на приватному кораблі по Босфору.
Відпочинок. Ніч в готелі.

4. День. Сніданок. Пропонуємо до Вашої уваги термальний курорт Ялова відомий ще з часів стародавньої Візантії. Перші термальні ванни в цих краях були споруджені ще за часів правління візантійського імператора Костянтина (312-337 рр н.е.), приблизно 1600 років тому. Згодом вони стали не силь но потрібними для османських імператорів, і лише у 19 столітті султан Абдульхамід взявся реконструювати терми, а його мати, Алем Валіде отримала чудове зцілення від ревматизму на цих джерелах. Сьогодні на території курорту до сих пір працює термальний хамам Валіде

Переклад з англійської-Термаль – місто та район провінції Ялова в Мармуровому регіоні Туреччини. Він славиться своїми гарячими джерелами. Термальні ванни Ялова розташовані в Ялові, приблизно за 80 км від Стамбула. Величезний комплекс, що лежить на землі площею близько 1,6 млн. кв. Метрів, знаходиться в 12 км від Ялової
Джерела Ялова мають температуру 55 – 60 С, значення рН 6.88 – 7.48, за фізичними та хімічними властивостями вода характеризується як гіпертермальна і гіпертонічна, містить значну кількість сірки, натрію і кальцію.
Ататюрк особняк.
Особняк був побудований всього за 38 днів і є повністю дерев’яний. З палаців Стамбула сюди привезли меблі, а також оздобили у відповідному стилі.
Його першим гостем є іранський король Реза Пехлеві. У перші роки Республіки він був місцем, де уряд працював протягом літнього періоду. Тут прийнято багато важливих рішень, також як створення  Вільної партії. Особняк був відкритий як музей після реставрації в 1984 році а також служить музеєм і сьогодні.
Повернення в готель. Відпочинок. Ніч в готелі.

5. День Сніданок. Переїзд у Велико-Тирново. Нас зустрічає одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури – Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново… Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам’яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец. Ніч в транзитному готелі.

 
6. День.  Сніданок.  Екскурсія в Бухаресті. Бухарест – місто, яке поєднує різноманітні стилі, представляє собою незвичайну красу міської архітектури та мальовничих бульварів. Тріумфальна Арка, яка перенесе вас в атмосферу романтичного Парижу. Площа Революції, Румунський Атенеум – одна з найпопулярніших будівель в столиці. Палац Парламенту – грандіозна будівля на 6000 кімнат, друга по величині споруда в світі після Пентагону. Місто манить незвичайною красою старовинних кварталів і своєю неповторністю не поступається західно-європейським містам.

Виїзд в Україну