♥️ СТАМБУЛ & HAPPY NEW YEAR Авіа ✈ тур 30.12.2021

🇹🇷 СТАМБУЛ & HAPPY NEW YEAR ♥️

 

Комфортний НОВОРІЧНИЙ  тур з прямим перельотом в Стамбул.

1.День.

Виліт зі Львова.Прибуття в Стамбул. VIP Трансфер в готель. Район Султанахмет. Центр.  Вечірня прогулянка –  екскурсія по Старому Місту. Маршрут складено практично і просто, що за кілька годин прогулянки ми ознайомимося з 3-ох тисячолітньою історію Константинополя (Стамбул) Незабутня фотосесія. Дегустаційна вечеря страви турецької кухні. Відпочинок. Ночівля в готелі.

2.День.

Сніданок. Культурна програма в СТАРОМУ МІСТІ. Пішохідна прогулянка : Свята Софія, Палац Топкапі, Блакитна Мечеть , Римський іподром. Район – СУЛТАНАХМЕД. Багато найвідоміших будівель міста розташовано в Султанахметі, центрі старого Стамбула. У Софійському соборі, який колись був церквою, мечеттю, а тепер є музеєм, представлено візантійську мозаїку. Блакитну мечеть прикрашають шість мінаретів, а біля Цистерни Базиліки, яка колись подавала воду до розкішного палацу Топкапі неподалік, пролягають підземні стежки. Кілька музеїв межують із тихим парком Ґюльхане, з якого відкривається краєвид на Босфор. Повернення в готель.
Відпочинок після екскурсії. Хамам.
Приготування до святкування Нового Року.
Пропонуємо святкування в колоритному ресторані Старого Міста
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Happy New Year 2022 in Istanbul ♥️
Повернення в готель.
Ніч в готелі.

3.День.

Сніданок.
🕓 11.00 – Продовжуємо знайомство з Старим Стамбулом.
Прогулянка СТАРИМ МІСТОМ.
Гранд Базар & ресторан Нусрета.
Мечеть Сулеймана. Сулейма́ніє-Джамі, Мечеть Сулейманіє, — одна з найбільших мечетей Стамбула. Розташована в районі Вефа — старій частині міста. Споруджена у 1550-1557 за наказом султана Сулеймана Великого видатним османським архітектором Мімаром Сінаном. Усипальниця Роксолани.
Галацький міст через бухту  Золотий Ріг . Розташований в  Стамбулі  навпроти  Нової мечеті . Міст є двоповерховою конструкцією, на першому поверсі якого розташована прогульна зона і  ресторани , а на другому поверсі здійснюється автомобільний і трамвайний рух. Довжина мосту 484 метри, ширина – 42 метри, центральна частина моста завдовжки 80 метрів – розвідна.

КОРАБЛИК по БОСФОРУ

4. День.

 Сніданок. Виселення з готелю. Який ж Стамбул без шопінгу та дегустації турецьких смаколиків. Жваві вулиці та базарні лавки – це невід’ємна частина міста протягом багатьох років.Трансфер в аеропорт.
Авіапереліт  – Стамбул– Львів.
Приліт у Львів .
До нових зустрічей!

Вартість програми на 1 особу – 375 €

 

Актуальна вартість туру уточнюється у менеджера!

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.

 

Вартість прораховано на групу 10-15 осіб

 

✔ трансфери до аеропортів та готелів в  Туреччині.
✔ авіапереліт Львів – Стамбул – Львів
✔3 ночі проживання в Стамбулі, 4* зі сніданком в центрі Старого Міста ( квартал Султанахмед )
✔оглядова екскурсія по Стамбулу
✔ медична страхівка + covid
✔ НЕПОВТОРНА атмосфера прогулянок по туристичним локаціям, адже як сьогодні , БІЛЬШЕ МАБУТЬ НЕ БУДУТЬ 🤔

🔸️екскурсія на кораблику по Босфору в Стамбулі