ВІДПОЧИНОК В ПОЛЬЩІ🇮🇩 КРАКІВ / КАЛЬВАРІЯ / ПОЛЬСЬКІ ТАТРИ 01.08.2022 & 08.08.2022

ВІДПОЧИНОК В ПОЛЬЩІ🇮🇩 КРАКІВ / КАЛЬВАРІЯ / ПОЛЬСЬКІ ТАТРИ 01.08.2022 & 08.08.2022

 

1. День. Ранкові години.  Зустріч групи в Архикатедральному Соборі м.Тернополя. Молитва. Благословення на дорогу. Виїзд.
2. День. Сніданок. Польська Святиня Кальварія Забжидовська запрошує на культурну програму (спадщині Unesco). Поселення в готелі. Відпочинок.
3. День. Сніданок. Оглядово…Кальварія
Церковно-парковий комплекс «Кальварія Зебжидовська» знаходиться недалеко від Кракова і зараз є однією із найбільших святинь у Польщі.  Щорічно майже мільйон паломників прибуває сюди. Відпочинок.
4. День. Сніданок. Культурна програма в Кракові. Столиця Малопольського воєводства – одне з найдавніших міст та перлина національної культурної спадщини; у минулому був столицею держави та місцем коронацій; зараз це привабливе місто над Віслою з магічною атмосферою; його відвідують численні туристи з усього світу …

Краків – королівське місто

Повен легенд, безцінних пам’яток архітектури та мистецтва, розваг, історична столиця Польщі з центром міста, внесеним до Списку ЮНЕСКО, очаровує з першого погляду.
5. День. Сніданок. Відпочинок. Кальварійські дорожки…
6. День. Сніданок.
Закопане і Татри – це не тільки лижні маршрути (яких тут майже 160 км). У Національному Татранському Парку доступно також понад 240 км пішохідних маршрутів, є чотири велосипедні стежки, діє 8 туристичних баз, є колоритний кінний транспорт (наприклад, доїзди до Морського Ока).

Центр Закопаного – перехрестя вулиць Крупувки та Костюшка – лежить на висоті 838 м.  Крупувки –  одна п’ятьох найбільш відомих вулиць у Польщі. На цій кілометровій прогулянковій вулиці зустрічаються люди з різних країн і різноманітних інтересів. Торговці продають, художники малюють, туристи цікавляться місцевими особливостями, а хтось просто проходжується, щоб продемонструвати новий лижний костюм.
Серед цікавих туристичних об’єктів – старий костел та Каплиця Ґонсениців на Пенксовому Бжиску – найстаріша збережений сакральна споруда, каплиця в Ящурівці – ідеальний приклад дерев’яного архітектурного мистецтва регіону.
За будь-якої погоди Закопане – чарівне, а відпочинок тут – незабутні
7. День. Сніданок. Відпочинок в Кальварії.
Вечірні години виїзд в Україну🇺🇦

Оплата за транспортні послуги 
185 € / ос