🇵🇱Вікенд Тур Польща та Словаччина 26.10.2023

Вікенд Тур Польща та Словаччина, 26.10.2023

1-й день

Збір групи в 05.30. Розміщення в автобус. Переїзд до кордону. Процедура перетину державного кордону. Переїзд до Кракова дорога А4. Зупинка в Мак Д.
Оглядово Краків, прогулянка Королівською Дорогою. Площа Ринок, Вавель. Набережна Вісли. Фотосесія.
Вечеря.
Ніч в готелі на околиці Кракова.

2-й день

Сніданок.
Подорож в ENERGYLANDIA.
https://energylandia.pl/
Енерджиландія — місце радості та сімейний парк розваг, який знаходиться в невеличкому, проте надзвичайно мальовничому місті Затор, неподалік від Кракова та Катовіце. Тут буде цікаво і дітям, і дорослим. На території Енерджиландії є 4 тематичні зони та величезна кількість різноманітних атракціонів. Сюди обожнюють приїжджати й самі поляки, і туристи з Європи.
Енерджиландія — це унікальне місце та неймовірний тематичний парк розваг, де ви зможете максимально повеселитись, відволіктись від щоденних турбот і знову відчути себе дитиною, а для дітей тут дійсно справжній рай з атракціонами на кожному кроці. Побувавши тут один раз, ви неодмінно захочете повернутись сюди знову. Обідо-вечеря. Ніч в готелі.

3-й день

Сніданок. Виселення з готеля.

Спішський град (іноді кажуть Спішский).Це найбільший замок Словаччини і один з найбільших середньовічних замків в Центральній Європі. Він займає 4 га площі і височить на 634 м над рівнем моря і 200 м над околицями. Замок входить до спадщини ЮНЕСКО та національних пам’яток культури Словаччини.

Після відвідин замку, на нас чекає місто-фортеця – Левоча.
Левоча  – це чудова середньовічна перлина, досі оточена міськими стінами, всередині яких знаходяться: унікальна ратуша епохи Відродження, старовинні бюргерські будинки, чудовий готичний собор та інші пам’ятки архітектури. Історичний центр Левочі — одне з найчарівніших серед середньовічних слов. Додатково запрошуємо в Кошице.

Зоопарк у місті Кошице, по території є одним з найбільших у Європі. Зоопарк знаходиться у міській частині міста Кошице – Кавечани. Сьогодні тут проживає 142 види тварин, знаходиться най крупніший ареал бурого ведмедя у Центральній Європі.

Зоопарк міста Кошице, це гарна та впорядкована територія, по котрій гуляють пави, є кав’ярня, де можна скуштувати морозиво та випити кави. Загальний час для перебування коло 3-х годин.

Вечірній переїзд в Тернопіль

4-й день

Ранкове прибуття.
Вартість програми на  – 195 Є


У вартість включено:

– переїзд по маршруту;

– 2 ночі в апарт готелі з сніданками та вечерями
– супровід керівника групи;

– медичне страхування

– екскурсійна програма

Додаткові витрати : харчування в дорозі. Вхідні квитки

✔ замки ( 5 € )

✔ Зоопарк ( 4 € )

*Кінцева вартість послуг уточнюється на момент бронювання у менеджера напрямку. Вартість послуги може змінюватися в залежності від варіювання курсу валют та інших факторів та фіксується тільки за наявністю часткової або повної оплати.