🇵🇱🇸🇰 Подорож в Татраландію на весняні Канікули 22.03.2024

 

🇵🇱🇸🇰Подорож в Татраландію на весняні Канікули  22.03.2024


1. День. 05.15. Збір групи. Розміщення в автобус.
Виїзд з Тернополя 05.30. Дорога до кордону. Паспортний та митний контроль.
Переїзд в Краків. Вечірня програма в Старому Місті Краків. Королівська дорога. Площа Ринок. Вавель. Прогулянка. Фото пауза. Переїзд в готель в околицю Кракова.Вечеря. Поселення. Ніч.
2. День. Сніданок. Переїзд в Закопане. Снігові вершини з казковими краєвидами, лікувальні термали, колоритна місцева кухня, оглядові канатні дороги та просто дивовижна навколишня природа – усім цим багате курортне містечко Закопане.

Після обіду виїзд в Словаччину.
Чудові краєвиди в горах Татрах. Прибуття в Оравський Замок.
( дуже колоритний )

Екскурсія замком. Фото пауза. Переїзд в курорт Ясна. Прогулянка. Відпочинок в горах.
Вечеря. Ніч.
3. День. Сніданок. Нас зустрічає термальний парк ” Tatralandia “
https://www.tatralandia.sk/

Термальний парк  Татраландія є найбільшим аквапарком у Словаччині і одним із найбільших у Центральній Європі. Знаходиться за 2 кілометри на північно-захід від центру Ліптовського Мікулашу, на північному березі водосховища Ліптовська Мара. Побудований на термальному джерелі, з якого б’є вода з глибини понад 2,5 кілометри з постійною температурою 60,7 градусів Цельсія.

На території аквапарку є тринадцять басейнів, вісім з них працюють круглорічно, три з яких – повністю критих. Температура води в басейнах різна, максимум до 38-42 градусів Цельсія.

29 водних гірок, 9 з яких працюють круглорічно.
Вечеря. Ніч
4. День. Сніданок. Виїзд на гірські озера в Словацьких Татрах. По дорозі зупинка в Замку Фортеці – Спішський Град. Це найбільший замок Словаччини і один з найбільших середньовічних замків в Центральній Європі. Він займає 4 га площі і височить на 634 м над рівнем моря і 200 м над околицями. Замок входить до спадщини ЮНЕСКО та національних пам’яток культуриСловаччини. Саме в цьому замку відбудеться наша перша екскурсія. Фото пауза.

Далі нас чекає – Штрбське Плесо. Фото пауза. Прогулянка навколо озера. По бажанні відвідаємо Оглядову вежу , яка знаходиться в Національному Заповіднику ” Високі Татри “.
Виїзд в Україну. По дорозі зупинка на вечерю.
✔️ Транспортне обслуговування
✔️ готель – 3 ночі
✔️ сніданки 3
✔️ вечері 3
✔️ вхідні квитки в Замок Оравський Град та Спішський замок і термальний парк Татраландія
✔️ супровід керівника групи

Вартість на 1 особу при кількості від 35 осіб складає 250 е