ТЕРМАЛИ В СЛОВАЧЧИНІ, ШОПІНГ В АВСТРІЇ 27.03.2014

27.03.2014

 

 

 

 

ТЕРМАЛИ В СЛОВАЧЧИНІ, ШОПІНГ В АВСТРІЇ

Тернопіль – Ліптовський Мікулаш – Ясна – Бешенова – Тернопіль

1-й день. Збір групи в 21.30. Розміщення в автобус євро класу. Місця   розписані згідно попереднього запису. Виїзд з м. Тернопіль. Переїзд до Ужгорода.

2-й день.  Прибуття в Словаччину. Поселення в готель. Відпочинок з дороги. Відпочинок в Татраландії.

Аквапарк Татраландія є найбільшим аквапарком у Словаччині і одним із найбільших у Центральній Європі. Знаходиться за 2 кілометри на північно-захід від центру Ліптовського Мікулашу, на північному березі водосховища Ліптовська Мара. Побудований на термальному джерелі, з якого б’є вода з глибини понад 2,5 кілометри з постійною температурою 60,7 градусів Цельсія.

На території аквапарку є тринадцять басейнів, вісім з них працюють круглорічно, три з яких – повністю критих. Температура води в басейнах різна, максимум до 38 градусів Цельсія. У А.Т. є 29 водних гірок, 9 з яких працюють круглорічно. www.tatralandia.sk.  Повернення в готель. Ніч в готелі.

3-й день.  Сніданок. Відпочинок в горах. Курорти Татр привабливі поєднанням гідного сервісу й прийнятних цін. Добре розвинена інфраструктура. До послуг гостей – криті та відкриті басейни, тренажерні зали, прокат лижного спорядження, дискотеки, ресторани, бари.

Словацька традиційна кухня задовольнить справжніх гурманів, до того ж різноманітність страв вдало поєднується з їх ціною. Відкрийте для себе своєрідність словацької кухні і пивоварні традиції Чехії.

Пропонуємо факультативну екскурсію в столицю Австрії – м. Відень( 35 Є). Весна у Відні подібна на казку…тисячі троянд у парку перед Хофбургом, старе місто з Собором Св. Стефана, Опера, Шонбрун та Бельведер наповнюють нас цілим букетом приємних вражень. І як без шопінгу на Маріягільферштрассе….!!!

Повернення в готель. Ніч в готелі.

4-й день.  Сніданок. Продовження відпочинку в горах. Після обіду пропонуємо відвідати Термальний комплекс « Бешенова». Термальний курорт Бешенева знаходиться в курортному селищі в 12 км від міста Ружомберок. Курорт надає цілорічний відпочинок і лікування в прекрасній обстановці в оточенні Низьких Татр.

Термальний курорт Бешенева пропонує відпочинок на протязі цілого року у відкритих басейнах з геотермальної водою і водними атракціонами, у критих басейнах з чистою Водою з підігрівом, і звичайно Веллнесс центр і Релaкс Центр. Підходить для всіх вікових груп. www.aquapark-besenova.com .Повернення в готель. Ніч в готелі.

5-й день. Сніданок. Ранковий виїзд в Україну.

Вартість програми на  – 205 ЄBB

Оформлення Шенген візи та медичної страхівки – 40 Є (по даній програмі в туристів є можливість отримати багаторазову довгострокову туристичну Словацьку візу!!!!!!!!!)

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

zakopane  tatralandia

file_8_21 Excited Shopping Woman