RIO CAMP GREECE (HALKIDIKI) 08.08.2021

 

08.08.2021

 

 

 

 

АНГЛОМОВНИЙ ДИТЯЧИЙ ПРОЕКТ RIO CAMP В ГРЕЦІЇ

на березі ЕГЕЙСЬКОГО МОРЯ.   Локація ХАЛКІДІКІ.

ТЕРНОПІЛЬ – БУХАРЕСТ – СОФІЯ – САЛОНІКИ – ПІВОСТРІВ ХАЛКІДІКІ – ТЕРНОПІЛЬ

Халкідікі називають “перлиною Греції” не тільки завдяки гармонійному поєднанню чудової природи, клімату та умов для релаксації. Тут кожен знайде для себе відповідний вид відпочинку. Готельний бізнес на півострові процвітає і готовий запропонувати самі різні заходи. Сьогодні півострів Халкідікі вважається справжнім раєм для бажаючих відпочити, цьому сприяють і чудові природні умови і надзвичайно тривала берегова лінія довжиною 550 км. Погода влітку тут спекотна і суха, з середньою температурою 28 градусів, а взимку прохолодно – в середньому 12 градусів тепла. Всі три частини півострова Халкідікі привабливі для туристів. Однак Кассандру прийнято вважати найпопулярнішим місцем відпочинку. Кришталеві блакитні води Егейського моря та чудові піщані пляжі зроблять відпочинок Вам та Вашим дітям захоплюючим та колоритним.

1 день. Збір групи в 06.00. Розміщення в автобус євро класу. Місця розписані згідно попереднього запису. Виїзд з м. Тернопіль. Зупинка на обід перед кордоном. Проходження Україно-Румунського  кордону. Переїзд по території Румунії та Болгарії. Зупинка на вечерю на території Румунії.

2 день.  Прибуття в Грецію, на півострів Халкідікі  орієнтований час прибуття між 10.00 та 12.00. Початок відпочинку на побережжі Егейського моря!!!!!!!!!

Поселення в готелі 3* в містечку Ханіоті на березі Егейського Моря ( 200 м. до пляжу). Знайомство з територією .  Готельний комплекс  має всю необхідну інфраструктуру для дитячого та дорослого відпочинку. Дитячий майданчик з волейбольною та тенісною площадками, 2 басейни , кімнати для зустрічей та занять, бесідки, ресторан в якому подають у більшості страви домашньої Грецької кухні.  Інструкція по техніці безпеки.  Обід.  Розміщення по кімнатах. Перша тематична зустріч і початок табору. Ігри на знайомство ( іноземна мова).  Організований відпочинок на морі.

19.30 – Вечеря.  Сон.

 

3 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч. Відпочинок на морі. Обговорення ранкової теми по  по групах. Заняття в групах.

13.30 обід. Вільний час. 15.00 – Тематична зустріч. Практичні заняття в групах.

Відпочинок в іграх на морі.

19.30 – Вечеря. Вільний час.  Сон.

 

4 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч.  Відпочинок на морі. Обговорення…ділення по групах. 13.30 обід.

Організований в виїзд групи в м. Неа Фокіа. Прогулянка Старим  містом. Печера святого апостола Павла.  Стара фортеця та церква 12 апостолів. Екскурсія для учасників табору на англійській мові. Вільний час на фото сесію .  Повернення в Ханіоті.

20.30 – Вечеря.  Сон.

5 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч. Відпочинок на морі. Обговорення ранкової теми по  по групах. Заняття в групах.

13.30 обід. Вільний час. 15.00 – Тематична зустріч. Практичні заняття в групах.

Відпочинок  на морі.

19.30 – Вечеря. Вільний час.  Сон.

6 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч. Відпочинок на морі. Обговорення…ділення по групах.

Заняття в групах. 13.30 обід. Організований виїзд групи в містечко Неа Скіоні. Прогулянка містом.

Старе рибацьке містечко… стара церква з чудотворною кам’яною  іконою Богородиці. Ексурсія іноземною мовою.  Відпочинок на місцевому пляжі. Повернення в Ханіоті.

20.30 – Вечеря. Сон.

7 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч. Відпочинок на морі. Обговорення…ділення по групах. Заняття в групах. 13.30 обід. Вільний час.

15.00 – Тематична зустріч. Практичні заняття в групах. Відпочинок на морі.

19.30 – Вечеря. Вільний час.  Сон.

8 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч. Відпочинок на морі.

Заняття в групах. 13.30 обід. Організований виїзд групи в місто столицю Північної Греції САЛОНІКИ.

Пішохідна екскурсія Старим містом. Іншою цікавою екскурсію є поїздка  в САЛОНІКИ. Салоніки – другий за значимістю і за величиною місто Греції (1,2 млн. Жителів), столиця області Македонія. Знаходиться в північній частині країни на березі Егейського моря (Термічна затока).

В ході якої екскурсій Ви ознайомитеся з древньою історією Македонії і з основними пам’ятками міста – Білою Вежею, Аркою Галерія, Ротондою, храмом Св. Дмитра Солунського, з тріумфальним проспектом Неа Егнатія. Завершиться екскурсія в верхній частині македонської столиці (Акрополь), укріпленої, як і все місто, потужними фортифікаційними стінами з царськими вратами періоду імператора Юстиніана (6ст.).

Звідси, з висоти 300 м над рівнем Егейського моря, Ви зможете помилуватися прекрасним видом стародавньої столиці.

Вільний час на Сувеніри та фото сесія на набережній Салонік.

 Повернення в Ханіоті.  20.30 – Вечеря.  Сон

9 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч. Відпочинок на морі. Обговорення…ділення по групах. Заняття в групах. 13.30 обід. Вільний час.

15.00 – Тематична зустріч. Практичні заняття в групах. Відпочинок на морі.

19.30 – Вечеря. Вільний час.  Сон.

10 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч. Відпочинок на морі. Обговорення…ділення по групах. Заняття в групах. 13.30 обід. Вільний час.

15.00 – Тематична зустріч. Практичні заняття в групах. Відпочинок на морі.

19.30 – Вечеря. Вільний час.  Сон.

11 день. Руханка. Сніданок. Тематична зустріч. Відпочинок на морі. Обговорення…ділення по групах. Заняття в групах. 13.30 обід. Вільний час.

15.00 – Тематична зустріч. Практичні заняття в групах. Відпочинок на морі.

19.30 – Вечеря. Вільний час.  Сон.

12 день. Руханка. Сніданок. Відпочинок на морі. Повернення з моря. Завершальна тематична зустріч. Вручення подарункових сертифікатів. 13.00 – Обід.   Організований виїзд групи в Україну.  Проходження прикордонного контролю. Зупинка на вечерю на території Болгарії.

13 день.  Прибуття в Тернопіль.

У таборі рекомендований вік учасників  11-16 років.

Вартість участі у таборі дітей  –  465 Є.   Дорослі – 650 Є

Медичне страхування – 150 грн.

У вартість включено :

  • Проїзд учасників автобусом класу VIP по всьому маршруту.
  • Харчування учасників проекту : сніданок, обід, вечеря.  Проживання учасників проекту в готельному  комплексі. В кімнатах туристичного класу проживатиме  4 осіби.
  • Виїзні тематичні екскурсії для учасників проекту. Екскурсія в Салоніки, Неа Скіоні, Неа Фокія. Побережжя Кассандри.
  • Організовані тематичні та екскурсії  англійською мовою.
  • Практичні заняття англійською мовою з лідером підгрупи.
  • Роздатковий матеріал для навчання.
  • Гонорари для керівників підгруп дитячого табору.
  • Подарункові сертифікати та грамоти учасника англомовного табору RIO CAMP.
  • Сувенір на згадку про відпочинок в Греції.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email